moda wiosna lato 2020
lushcrew.com

Trendy wiosna-lato 2020 – sprawdź, jakie wzory będą modne w tym sezonie

Jesteście ciekawe jakie są najnowsze trendy we wzorach w nadchodzącym sezonie wiosna-lato 2020? Sprawdźcie, co proponują światowi projektanci.

Bez względu na to, czy jesteś osobą, która lubi planować wyposażenie garderoby na wiele miesięcy z wyprzedzeniem, czy po prostu chcesz wyprzedzać trendy, na pewno znajdziesz poniżej to, czego szukasz. Z wybiegów Caroline Herrera, Off-White, Miu Miu i innych, jest tak wiele trendów, o których należy pamiętać sezonie wiosna-lato 2020. Przygotuj się na założenie marszczeń, kropek i kolorowych skórzanych zestawów w 2020 roku. Te trendy są odważne absolutnie nie pozostawiają nikogo w cieniu.

trendy moda 2020
lushcrew.com

Moda 2020 – groszki i grochy

Cofamy się nieco o kilka lat, a dokładnie do lat 50., kiedy to na światowych wybiegach i ulicach większych miast dumnie kroczyły kobiety, które stawiały na groszki w każdym niemal wydaniu. Szeroko pojęta moda na estetykę retro mocno da o sobie znać w sezonie moda wiosna-lato 2020. Które grochy spośród wielu wybrać? Możecie pokusić się o utrzymane w stylu amerykańskich pin up girls.

Na wybiegach widać moc drobnych grochów, ale kroku dotrzymują im dzielnie oversize’owe. Pojawiają się nie tylko na sukienkach, ale i garniturach czy też slip dressach. Nie bójcie się też grochów na wszelkiej maści dodatkach, torebkach czy butach. Wszelkie chwyty dozwolone.

modne wzory 2020
hypebeast.com

Psychodeliczny tie-dye – moda 2020 zatacza krąg

Hippisowski tie-dye z psychodelicznymi wzorami nie traci na sile i wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie znów będzie święcił triumfy. Nieregularnie układające się wzory są mocnym trendem, więc śmiało po nie sięgajcie. Najmodniejsze printy 2020 to te, od których możecie dostać zawrotu głowy.

Modne wzory 2020 – lśnij niczym diament – cekiny

Moda 2020 to także szalony klimat disco. Możecie się świecić już nie tylko w trakcie sylwestrowej zabawy, ale i podczas niezobowiązującego spotkania z przyjaciółmi czy po prostu na spacerze. Saint Laurent czy Emporio Armani pokazali, że w trendach osadziły się mocno wszelkie garnitury, koszule, zmysłowe sukienki, które mocno akcentują blask. Świecidełka na ubraniach to teraz prawdziwy hit, więc śmiało wyjmujcie wszelkie ciuchy „na specjalne okazje” i noście je nawet na co dzień.

Moda wiosna-lato 2020 nie pozostawia w cieniu odważnych stylizacji. Można się nią bawić do woli. Coś dla siebie znajdą w niej wszyscy, którzy nie boją się odważnych zestawień, lubią zabawę kolorami. Pokaż więc swoją osobowość wybierając wielkie grochy zestawione z wzorzystą mozaiką. W końcu – do odważnych świat należy!