Konkurs klareko

Świąteczny konkurs z marką KLAREKO – wygraj wyjątkowe pachnące pierniczkami eko środki do czyszczenia

Świąteczne porządki czas start! W tym roku mogą być wyjątkowo pachnące dzięki środkom czyszczącym od marki KLAREKO. Mamy dla Was zestawy dzięki którym szybko uporacie się z brudem i poczujecie niesamowity pierniczkowy zapach w całym domu. Już tłumaczymy, jakie mamy dla Was zadanie do wykonania. 

Świąteczny konkurs z marką KLAREKO – d0 do wygrania

Konkurs klareko

W tym roku porządki mogą być wyjątkowo pachnące i to czym…pierniczkami! Mamy dla Was 3 zestawy środków czyszczących od marki KLAREKO, które wprowadzą do Waszych mieszkań wyjątkowy zapach połączony z ekspresowym usuwaniem wszelkich nieczystości. W skład jednego zestawu wchodzi:

  • Fenomenalny Mus Czyszczący w limitowanej zimowej wersji zapachowej Piernikowej wyczyści umywalki, wanny, toalety, kafelki, fugi, blaty, zlewy, piekarniki, kuchenki i płyty, garnki i patelnie, czyli wszystkie powierzchnie gładkie. Bez zarysowań usunie osady, tłuste zanieczyszczenia i przebarwienia, pozostawiając połysk i kapitalny zapach.
  • Uniwersalnik Piernikowy–  bez problemu ujarzmicie nim  wszędobylski kurz, wyczyścicie blaty, stoły, futryny, framugi, drzwi,  wypucujecie wszelkie urządzenia, olśnicie armaturę w łazience i nadacie połysk kafelkom
    Uwaga: Uniwersalnik nie wymaga spłukiwania!
    Kosmetyki Dla Domu KLAREKO zostały opracowane tak, by były bezpieczne dla człowieka i środowiska.

Świąteczny konkurs z marką KLAREKO – zasady

Napiszcie nam w komentarzu pod tym artykułem napiszecie kilka słów na temat: „Bez czego nie wyobrażasz sobie świątecznych porządków”

Autorów 3 najciekawszych wypowiedzi nagrodzimy powyższym zestawem.

Start konkursu: 16 grudnia 2020
Zakończenie: 24 grudnia 2020 godz. 23:59
Ogłoszenie wyników: 7 stycznia 2021 do godziny 23:59

Świąteczny konkurs z marką KLAREKO – wyniki

O wynikach poinformujemy Was pod poniższym artykułem. Zwycięzców poprosimy o podanie danych kontaktowych, które wyślą na adres naszej Redakcji: [email protected].

Już dziś zachęcamy Was do wzięcia udziału w naszym konkursie! Nie możemy doczekać się Waszych odpowiedzi.
Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.