konkurs

Konkurs “Moda przyjazna filozofii EKO – wygraj VOUCHER o wartości 200 zł od She is!”

Niezależnie od tego, czy ubierasz się ze względu na określoną okazję, czy bierzesz pod uwagę trwałość lub wygodę, ważne jest, aby znaleźć strój, który spełni Twoje oczekiwania i przede wszystkim będzie pasować do Twojego stylu życia. W ostatnich latach zrównoważony rozwój stał się modnym hasłem. Tak jak dzisiejsi konsumenci przyglądają się bliżej żywności, którą spożywają i czytają skład, tak samo zmieniają swoje decyzje zakupowe jeśli chodzi o ubrania. W związku z tym mamy dla Was wyjątkowy konkurs w którym możecie wygrać ubrania zgodne z tą tendencją! 

Konkurs z marką She is! – zadanie do wykonania

konkurs

Zasady konkursu są naprawdę proste. Wystarczy, że NAPISZESZ KOMENTARZ POD TYM ARTYKUŁEM odpowiedź na pytanie:Co definiuje Twój styl i jak Twoim zdaniem moda może przyczynić się do ochrony środowiska.

Nagrody:

Autorów najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy voucherem o wartości 200 zł każdy na zakupie w sklepie https://sheis.pl/

Konkurs z marką She is! – czas trwania i wyniki

  • Konkurs rozpoczyna się 16 grudnia i potrwa do 24 grudnia do godziny 23:59.
  • Ogłoszenie wyników nastąpi 7 stycznia do godziny 23:59 – szukajcie ich w informacjach, które zamieścimy poniżej. Zwycięzców poprosimy o skontaktowanie się z nami na nasz adres redakcyjny redakcja@swiatnaobcasach.pl i podanie @ do wysłania vouchera.

Do dzieła! Już nie możemy doczekać się Waszych odpowiedzi!

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.