Rezerwowanie wizyty u fryzjera on-line. To się opłaca

Rezerwowanie wizyty u fryzjera on-line. To się opłaca

Dziś każdy z nas naprawdę ceni swój czas. W XXI w., gdy wiele godzin spędzamy w pracy, chwile przeznaczone na przyjemności chcielibyśmy spędzić możliwie najefektywniej. Nic dziwnego, że coraz częściej formalności załatwiamy w sieci. Teraz bardzo modne stało się także rezerwowanie online zabiegów w salonach fryzjerskich i gabinetach kosmetycznych. Znalezienie i zabukowanie terminu u ulubionego specjalisty to tylko chwila. Zobacz, co jeszcze mogą zaoferować portale do rezerwacji wizyt w sieci.

Inteligentna wyszukiwarka firm z okolicy

Portale do rezerwacji wizyt online z branży hair & beauty mają naprawdę zaawansowane funkcjonalności. Moment.pl, jeden z najpopularniejszych serwisów tego typu, wyposażony jest w wygodną wyszukiwarkę. Wystarczy wpisać w niej miasto oraz usługę, którą jesteśmy zainteresowani, by zyskać dostęp do bazy najlepszych specjalistów w okolicy. Co ważne, wyniki wyszukiwania można zawęzić do bardziej szczegółowych kryteriów, takich jak m.in. oceny klientów czy zakres cenowy.

Szybkie porównanie ofert

Portale do rezerwacji wizyt w firmach z branży hair & beauty to także świetny sposób na znalezienie najlepszych ofert. A jest z czego wybierać. Wystarczy tylko wspomnieć, że na moment.pl można znaleźć ogłoszenia kilkunastu tysięcy firm. Wyniki wyszukiwania uszeregowane są pod względem renomy salonu (zależy ona od jakości opinii wystawianych konkretnej firmie przez jej klientów), a więc bardzo łatwo można zyskać dostęp do wizytówek najlepszych specjalistów.

Rzetelne opinie od klientów

Niestety, wiele osób szukających specjalisty za pośrednictwem Internetu zniechęca się, trafiając na nierzetelne opinie na forach. Aby uniknąć rozczarowań, warto zajrzeć na moment.pl. Tam pod każdą wizytówką salonu fryzjerskiego lub gabinetu kosmetycznego zamieszczane są opinie osób, które skorzystały z usług tego miejsca. Dzięki temu można zyskać dostęp do komentarzy realnych klientów, z których oceną warto się liczyć.

Łatwe zarezerwowanie terminu

Zabukowanie wizyty za pośrednictwem portalu jest bardzo wygodne. Można oszczędzić czas, który dotychczas trzeba było poświęcić na osobiste odwiedzenie salonu lub telefonowanie i umawianie się u konsultantki. W serwisie internetowym wystarczy znaleźć odpowiednią firmę i rozpocząć rezerwację. Polega ona na określeniu: rodzaju usługi, pracownika, który ma ją zrealizować oraz preferowanego terminu wizyty. Potem trzeba już tylko potwierdzić swój wybór.

Wygodne zarządzanie wizytami

Użytkownicy portalu mogą zarządzać wizytami za pośrednictwem własnego konta. Tam mają dostęp do wszystkich planowanych wizyt i łatwo mogą je przejrzeć, zmodyfikować lub odwołać. Dzięki portalowi do odwołania rezerwacji wystarczy jedno kliknięcie. Warto wspomnieć, że dokonywanie i anulowanie wizyt w przypadku moment.pl staje się jeszcze łatwiejsze z aplikacją, która dostępna jest w Google Play i w App Store. Korzystając z usług moment.pl, nie zapomnisz także o zbliżającej się wizycie, ponieważ na dobę przed umówionym terminem otrzymasz przypomnienie w formie SMS-a lub maila.

Zobacz www.moment.pl


Artykuł sponsorowany