walentynkowe paznokcie
hellotobeauty.com

Paznokcie na Walentynki 2018 – sprawdź wzory, które są na topie

Niektórzy twierdzą, że Walentynki to synonim kiczu, drudzy komercji, a jeszcze inni uwielbiają ten dzień. Niezależnie od tego w której grupie jesteś, być może masz ochotę zaszaleć i wprowadzić na swoje dłonie nutkę miłosnego zamieszania. Podpowiadamy, jakie kolory i wzory mogą stać się twoją inspiracją.

Walentynkowy manicure

paznokcie walentynki
hellotobeauty.com

O tym, że o gustach się nie dyskutuje – wiadomo. Nie będziemy więc wam narzucać tego, w jaki sposób macie ozdobić paznokcie na walentynki, a jedynie możemy pokazać wam, jakie sposoby są obecnie modne sposoby dekoracji paznokci znalezione wśród internautek z całego świata.

paznokcie walentynki
hellotobeauty.com

Okazuje się, że dominują barwy tj. burgund oraz soczysta czerwień. Niemniej pożądana jest paleta bieli, czerni, srebra, różu oraz modnego w tym roku ultrafioletu.

Walentynkowy manicure – jaki wzór?

walentynkowy_manicure1

walentynkowy_manicure2

walentynkowy_manicure3

walentynkowy_manicure4

walentynkowy_manicure5

walentynkowy_manicure6

walentynkowy_manicure9

walentynkowy_manicure12

Tutaj tak naprawdę ogranicza was jedynie wyobraźnia oraz poczucie estetyki. Dominatem pozostają proste oraz wymowne serduszka, ale ich ilość, kształt czy wielkość już zaskakują. Niemniej pożądane są symbole nieskończoności z wbudowanymi napisami,  a ponadto rozmaite linie symbolizujące rytm serca, buziaczki, bajkowe postacie czy abstrakcyjne rysunki. Nie słabnie także zainteresowanie trójwymiarowymi ozdobami oraz kalkomanią.

Paznokcie na Walentynki – nie bój się odważnych połączeń

walentynkowy_manicure10

walentynkowy_manicure8

walentynkowy_manicure11

W tym roku odważne łączenia nie zaskakują, szczególnie w przypadku nieco bardziej poważnego manicure. Bardzo popularny jest duet głębokiej czerwieni ze srebrem ukazane w stylu french manicure. Równie często wybierane jest zestawienie czerni z czerwieni oraz złota z szarościami i beżami. Możecie być także nieco bardziej zachowawcze i postawić na klasyczną czerwień lub róż. Te rozwiązania sprawdzą się zawsze.