jak spedzic majowke 2019
medallioncorp.com

Majówka last minute – wyjazd czy lenistwo w domu? Sprawdź, ile masz możliwości!

Już za parę chwil, za chwil parę – chciałoby się powiedzieć myśląc o wolnych majowych daniach. Wiele z was na pewno ma już plany. Jeśli jednak nadal zastanawiacie się, co zrobić z wolnym czasem i nie wydać przy tym przysłowiowych milionów monet, podpowiadamy.

Jak zorganizować wyjazd majówkowy i nie zrobić domowej dziury budżetowej? Tym bardziej, że możemy mieć go w tym roku naprawdę dużo. Wystarczy wziąć urlop w dniach 29-30 kwietnia i 2 maja, aby zafundować sobie aż 9 dni błogiego lenistwa, a przynajmniej – odpoczynku od pracy.

Majówka 2019 nie musi oznaczać wyjazdu!

Długi weekend majowy nie musi oznaczać wcale tego, że pakujemy walizkę i jedziemy gdzie nas oczy poniosą czy też wsiadamy w samolot i lecimy do ciepłych krajów. Spędzanie majówki w mieście czy miejscowości w której jesteśmy na co dzień nie musi oznaczać wcale nudy.

piknik majowka 2019
pure-leisure.co.uk

Z pomocą przychodzą różnego rodzaju imprezy zorganizowane czy też miejsca wyznaczone do grillowania. Kilka kiełbasek, grill i znajomi – świetnie spędzony czas murowany. Gratkę mają szczęśliwi posiadacze działki. To mekka i idealne miejsce do odpoczynku.

Miłą formą spędzenia czasu może być również na przykład wycieczka rowerowa czy też gry terenowe. To idealne rozwiązanie zwłaszcza dla osób z dziećmi, ale oczywiście nie tylko.

Majówkowy wyjazd – może jednak spakujemy walizki?

weekend majowy 2019
pcisred.com

Jeśli mamy kilka zaoszczędzonych monet, wówczas możemy pokusić się o wyjazd. Niekoniecznie na drugi koniec kraju czy za granicę, chociaż mamy jeszcze trochę czasu. Jest sporo ofert last minute, które są naprawdę atrakcyjne cenowo. Niemniej frajdy przyniosą także wycieczki objazdowe.

wycieczka rowerowa na majowce
industrytap.com

Usiądź, poczytaj, poszukaj ciekawych miejsc w które można dotrzeć nie tylko samochodem, ale też rowerem czy busem.

Majówka – idealna na czas dla siebie

majowka cwiczenia
backroads.com

Majówka to także świetny czas na to, żeby zatrzymać się na chwilę, uciec od codziennego pędu i poświęcić czas samej sobie. Relaksujące kąpiele, maseczki, dobra książka, nadrabianie zaległości w ulubionych serialach – brzmi świetnie, prawda? A może jakiś od dawna odwlekany remont mieszkania, bądź mała metamorfoza? Jest naprawdę wiele możliwości spędzenia majówki. Na jakie się zdecydujesz, zależy już tylko od Ciebie.