walentynki

Prezent walentynkowy dla niego

Idealny prezent walentynkowy dla każdego mężczyzny nie istnieje, a to wszystko za sprawą tego, że każdy z panów jest inny. Łączy ich dużo, ale w kwestii uczuć, to często zupełnie inne historie. Wiele zależy także od tego, na jakim etapie jest wasza znajomość. Bez obaw. Jest jednak recepta na to, aby niemal każdy obdarowany pan ucieszył się z walentynkowego prezentu: ma być praktyczny i zgodny z jego zainteresowaniami. Przygotowaliśmy dla was kilka prezentowych inspiracji.

Prezent walentynkowy dla niego, a związek z krótkim stażem

walentynka

Jeśli spotykacie się krótko, postawcie na tzw. bezpieczny prezent. Może to być jakiś zabawny certyfikat czy po prostu walentynkowa kartka (możecie wykonać ją samodzielnie). A może osobisty „bon” np. na wykonany przez was masaż? To podziała na każdego faceta.

Pomysł na walentynkowy prezent dla mężczyzny – typ profesjonalisty

notes

Jeżeli twój mężczyzna jest typem tzw. profesjonalisty-biznesmena, postaw na prezent, który będzie nie tylko elegancki, ale i praktyczny. Może to być np. portfel (z twoim zdjęciem w środku), spinki do mankietów (np. z grawerką) czy też gustowny notes z dedykacją, która będzie przypominała, jak bardzo wam zależy na związku.

Pomysł na walentynkowy prezent dla melomana

koncert

Jeżeli związałyście się z amatorem muzyki możecie kupić album jego ulubionego wykonawcy, bądź np. bilety na koncert na który się wspólnie wybierzecie. Randka i przyjemność w pakiecie.

Prezent dla niego – miłośnik sportu

sportowiec
prezent walentynkowy

Jeśli wasz facet jest sportowcem lub kibicem zazwyczaj sprawdzi się prezent w postaci np. karnetu na siłownię, biletu na mecz czy sprzętu do ćwiczeń. Wszystko zależy od tego, jakiej dyscypliny sportowej jest fanem.

Walentynkowy prezent dla męża

kolacja romantyczna

Znacie się na pewno bardzo dobrze, więc pomysł na prezent nie powinien być wielkim problemem. Jeśli jednak taki się pojawi, postawcie na wspólne wyjście, romantyczną kolację w domu czy też po prostu wpólne oglądanie filmu na kanapie. A potem…

Prezent dla faceta lenia

facet len
thegreenerweigh.wordpress.com

Niektórych mężczyzn po prostu nie da się określić w inny sposób. Wszystkim amatorom kanapowego wypoczynku proponujemy zakup koca albo ciepłych skarpetek. Do tego paczka słodyczy na przekąskę. Twój facet albo to doceni i chętnie przyjmie, albo wyczuje nutkę ironii…

Bez względu na to, z jakim typem mężczyzny masz do czynienia pamiętaj o jednym: postaw na spersonalizowany prezent. Czasem może to być po prostu całus i przytulenie.