damskie gadzety erotyczne

Popularne gadżety erotyczne dla kobiet

Na rynku istnieje mnóstwo zabawek erotycznych służących do urozmaicania życia seksualnego w sypialni. Duża część z nich jest przeznaczona do wspólnego użytku kobiety z partnerem. Po jakie gadżety sięgać, kiedy chce się zaspokoić swoje potrzeby na własną rękę? Oto kilka niezawodnych propozycji!

Wibratory i masażery łechtaczki – pingwinek i nie tylko

Najpopularniejsze wśród kobiet są zdecydowanie wibratory i masażery. W sklepach można znaleźć gadżety o różnorodnych kształtach i rozmiarach. Podstawowe wersje urządzeń mają prostą formę przypominającą penisa i dysponują kilkoma lub kilkunastoma wariantami wibracji. Stymuluje się nimi wnętrze pochwy lub samą łechtaczkę.

Bardziej rozbudowane warianty składają się z dwóch połączonych ze sobą części, które pozwalają jednocześnie oddziaływać zarówno na pochwę, jak i łechtaczkę. Mają charakterystyczną, wygiętą formę, która pozwala na intensywne doznania.

Kolejną kategorię stanowią masażery łechtaczki, które przeważnie oddziałują na czuły punkt za sprawą sprężonego powietrza. Tak działa jeden z najpopularniejszych modeli i zdecydowany bestseller, czyli pingwinek. Zabawki mają jednak różne kształty, które czasami nawet nie przypominają gadżetu erotycznego.

Dzięki różnorodnym rozmiarom zabawek można dopasować je do własnych potrzeb. Dostępne są zarówno duże modele np. o długości ponad 20 cm, jak i niewielkie urządzenia, które świetnie sprawdzają się w podróży i mieszczą się nawet do małej torebki. Dzięki nim chwila przyjemności jest możliwa niezależnie od lokalizacji.

Masażery i wibratory powstają z bezpiecznego dla miejsc intymnych silikonu, ale zawsze należy pamiętać, by korzystać tylko z czystych zabawek i myć je po każdym użyciu. Zwolenniczki orgazmu pod prysznicem mogą sięgnąć po warianty wodoodporne, które dziś stanowią większość dostępnych na rynku opcji.

Kulki gejszy – gadżet erotyczny na co dzień

Ciekawy gadżet do stosowania na co dzień to kulki gejszy. To zwykle dwie niewielkie kulki połączone sznureczkiem, które w całości wykonuje się z hipoalergicznego materiału. W sklepach dostępne są różne opcje, w tym takie, które we wnętrzu mają jeszcze mniejsze kulki. Wypełnienie zabawki ma uderzać w jej zewnętrzne ścianki, powodując wibracje.

Kulki wkłada się do pochwy po to, by wzmacniać mięśnie kegla, ale także czerpać korzyści erotyczne. Regularne używanie gadżetu przyczynia się do zmniejszania problemu z nietrzymaniem moczu i wspomaga regenerację w połogu. Ciekawą opcję stanowią kulki sterowane za pomocą aplikacji, które mogą wibrować.

Zdalnie sterowany gadżet to świetny sposób na podkręcenie życia erotycznego dla par. Kiedy kobieta nosi kulki na co dzień, partner ma szansę np. w dowolnym momencie uruchamiać wibracje, które sprawią jej niespodziewaną przyjemność. Oczywiście, właścicielka urządzenia może to robić na własną rękę.

Korki analne – zabawki do nowych odkryć

Korki analne to obowiązkowe gadżety dla wszystkich kobiet, które chcą spróbować seksu analnego – z partnerem, partnerką lub podczas samodzielnych zabaw. Zabawki sprawdzają się w szczególności podczas gry wstępnej i pozwalają przygotować odbyt na stymulację za pomocą penisa lub wibratora. Mięśnie zwieracza wymagają odpowiedniego rozluźnienia, aby zbliżenie obyło się bez bólu i uszkodzeń błony śluzowej.

W sex-shopach stacjonarnych i online można znaleźć korki analne o różnych kształtach i rozmiarach, a także z wieloma elementami dekoracyjnymi np. z ogonem. Pozwala to zwiększyć temperaturę w sypialni i przydaje się podczas eksperymentów i poszukiwania nowych doznań. Należy przestrzegać zaleceń dotyczących stosowania korków i nie powinno się ich nosić cały dzień.

Jeśli chcesz jeszcze bardziej umilić swoje intymne chwile, koniecznie dobierz lubrykant zwiększający poślizg i ułatwiający korzystanie np. z wibratora czy z kulek gejszy. Dopasuj intensywność doznań do swoich potrzeb i oddawaj się rozkoszy, kiedy tylko masz na to ochotę!