meski orgazm
news.dailytoast.com

Męski orgazm – jak go wzmocnić? Poznaj 3 sprawdzone sposoby!

Jeśli w Waszym łóżku temperatura nieco ostygła, czas, abyś zaskoczyła partnera czymś zupełnie nowym. Spraw, aby osiągnął orgazm, jakiego jeszcze nie przeżył. Istnieją na to skuteczne sposoby. Sprawdź jakie!

Dochodzenie do orgazmu zwykle bywa dla facetów dość mało skomplikowaną sprawą. Zwykle za punkt honoru obierają doprowadzenie do niego partnerki, bo koniec końców, sami także szczytują. Pytanie jednak, jak bardzo intensywny jest ich orgazm. Tu już w grę wchodzi wiele czynników z których determinuącym jest stopień podniecenia. Tutaj Wasza w tym rola, by doprowadzić partnera do takiego stanu, w którym świat przestanie się dla niego liczyć, a Wy będziecie w jego epicentrum. Sprawdźcie co robić, aby facet oszalał na Waszym punkcie.

Wzmocnienie męskiego orgazmu: fellatio

Nic nie działa tak podniecająco na mężczyzn, jak dobrze i fantazyjne wykonane fellatio. Nie zważaj na to, że serwujesz mu je niemal podczas każdej gry wstępnej. Teraz postaraj się, aby było ono bardziej niż zwykle fantazyjne. Aby zafundować partnerowi silny orgazm pobudzaj jednocześnie jak najwięcej stref erogennych partnera. Nie zapominaj o jądrach! To bardzo czuły punkt na mapie męskiego ciała. Możesz więc przesuwać opuszkami palców po szwie mosznowym i jednocześnie delikatnie pieścić jądra (z naciskiem na delikatność – zbyt mocny dotyk może szybko zakończyć grę wstępną). Nie zapominaj także o bardzo czułym punkcie, a mianowicie – odcinku między jądrami, a odbytem. W jego połowie powinnaś wyczuć niewielkie wgłębienie, które następnie stymuluj palcem (naciskaj ze zmienną intensywnością). W ten sposób od zewnątrz stymulujesz męski punkt G.

Męski orgazm: ciepło-zimno

To bardzo dobry trik na wzmocnienie doznań partnera. Wystarczy, że po tym, jak włożysz penisa do ust, będziesz go wysuwać jednocześnie robiąc głęboki wdech. Gdy czubek członka znajdzie się między wargami, wsuń go znów, ale tym razem wydychając ciepłe powietrze z płuc. Takie naprzemienne ochładzanie i ocieplanie członka powinno podziałać na Twojego partnera bardzo intensywnie.

Intensywny orgazm: użyj mięśni Kegla

Aby Twój mężczyzna osiągnął mocny orgazm, ćwicz mięśnie Kegla. Napnij je gdy on zaczyna w ciebie wchodzić. W chwili szczytowania partnera (gdy jest w pozycji na górze) znów je mocno napnij jakby wciągając go jeszcze głębiej do siebie. Dostarczysz mu tym samym niezapomnianych rozkoszy.