targi młodej pary

Targi Młodej Pary – wydarzenie, na którym musisz być

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Jeśli właśnie szykujesz się do niego, nie może Cię zabraknąć na Targach Młodej Pary, które odbędą się już w najbliższą niedzielę – 10 lutego 2019 r. – w Warszawie. Impreza zorganizowana w Gdańsku i Krakowie przyniosła rekordową frekwencję.

To najważniejsze wydarzenie dedykowane narzeczonym w Polsce. Impreza każdorazowo gromadzi od 5 do 7 tysięcy zwiedzających. Liczba sprzedanych biletów już teraz przekroczyła w każdym mieście 3 tysiące. Nic w tym dziwnego!

Targi Młodej Pary – dlaczego warto tam być?

targi młodej pary w warszawie

Targi Młodej Pary to targi ślubne, które łączą tradycję i nowoczesność. Nie wiecie, od czego zacząć swoje przygotowania? A może brakuje Wam jeszcze kilku drobiazgów? Ta impreza to wszystko, co możecie sobie wymarzyć na Waszym ślubie — w jednym miejscu. Suknie, garnitury, obrączki, fotografowie, domy weselne, zespoły, instruktorzy tańca i wiele, wiele więcej. A wszystko to w bardzo różnorodnej stylistyce! Na targach prezentuje się niemal 200 wystawców z branży weselnej, dzięki czemu każda Młoda Para znajdzie tam coś dla siebie.

Co wyróżnia Targi Młodej Pary?

targi młodej pary w gdańsku

Na miejscu możecie liczyć na wiele konkurencyjnych ofert. Ze względu na to, że targi nie odbywają się na co dzień — właśnie tam czekają na Was największe rabaty i promocje przygotowane specjalnie dla zwiedzających. Narzeczeni mogą wziąć udział w pokazach mody, popisach barmańskich, posłuchać muzyki na żywo czy wypróbować się na parkiecie pod okiem instruktorów tańca. Wykłady i prelekcje rozwieją wszelkie wątpliwości związane z doborem obrączek, weselnym menu czy ślubnym makijażem.

Targi Młodej Pary – spotkaj się ze specjalistami i poczuj, jakie to proste!

targi młodej pary nowa edycja

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie, ale i wiele radości. Spotkania ze specjalistami z różnych dziedzin pomagają Młodym Parom rozwiewać wszelkie wątpliwości i podejmować najlepsze decyzje. To niepowtarzalna okazja do porównywania ofert, inspirowania się i odkrycia tych wyjątkowych osób, które uświetnią Wasz Wielki Dzień.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj: https://targimlodejpary.pl/. Na stronie można jeszcze kupić bilety. Rezerwujcie czas już dzisiaj!