Prezent dla przyjaciółki

Kreatywny prezent dla przyjaciółki – co wybrać?

Mówi się, że rodziny się nie wybiera, ale przyjaciół i owszem. W życiu warto otaczać się tylko wartościowymi osobami, które będą trwać u naszego boku na dobre i na złe. Dlatego przyjaciółka zawsze zasługuje na wszystko, co najlepsze, a nie kolejną książkę, perfumy czy biżuterię, choć przecież liczą się intencje i pamięć. Jednak urodziny czy kolejna rocznica znajomości to doskonały moment, aby zaskoczyć swoją bratnią duszę wyjątkowym upominkiem, który zapamięta na długo.

Kreatywne prezenty dla przyjaciółki – czego unikać?

Wybór oryginalnego prezentu dla najbliższej przyjaciółki to często nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli przez długi czas trwania znajomości nie macie przed sobą żadnych tajemnic. Chcąc zaskoczyć przyjaciółkę lepiej jednak nie posuwać się do ekstremalnych pomysłów na prezent, które nie zostaną przez nią przyjęte ze zbyt wielkim entuzjazmem. Skok ze spadochronem czy bungee to świetne rozwiązanie, ale pod warunkiem, że przyjaciółka nie ma lęku wysokości. Spływ kajakiem albo drafting? Tylko i wyłącznie wtedy, gdy solenizantka nie ma choroby morskiej. Książki, płyty CD, kosmetyki czy biżuteria również odpadają, kiedy chcemy ją naprawdę zaskoczyć.

Prezent

Pomysłowe prezenty dla przyjaciółki – kurs gotowania

Lubicie spędzać wspólnie czas przy dobrym jedzeniu i nieraz z zapartym tchem śledziłyście kulinarne poczynania Gordona Ramseya przed telewizorem? Może to właśnie warsztaty kulinarne okażą się strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o wymarzony prezent dla przyjaciółki. Warto pomyśleć nad wykupieniem podwójnego vouchera tak, aby jeszcze lepiej wykorzystać wspólnie spędzony czas, którego zazwyczaj nieustannie brakuje. Zajęcia z nowoczesnej kuchni fusion, kuchni azjatyckiej czy kuchni wegetariańskiej to nie tylko ogromna skarbnica wiedzy i okazja do podszkolenia swoich umiejętności, ale przede wszystkim świetna zabawa i doskonały sposób na oderwanie się od problemów dnia codziennego.

Kreatywny prezent dla przyjaciółki – babski weekend

Nie ma nic przyjemniejszego niż chwila zapomnienia w gronie najbliższych przyjaciółek. Dlaczego więc nie przedłużyć tradycyjnego babskiego wieczoru do kilku dni za miastem? Wypad – niespodzianka to świetny sposób na wzmocnienie wspólnej więzi i sentymentalny powrót do młodzieńczych lat, kiedy patrzyłyśmy na świat przez różowe okulary. W ramach babskiego wyjazdu można wynająć domek nad jeziorem czy w samym sercu górskiej scenerii, a przy okazji skorzystać z kilku lokalnych atrakcji, takich jak wizyta w parku linowym, hodowli alpak czy ośrodku SPA.

Kreatywny prezent dla przyjaciółki na urodziny – album ze zdjęciami

Choć może się wydawać, że album ze zdjęciami nie należy do najbardziej oryginalnych pomysłów na prezent, to w rzeczywistości jest to świetny sposób na uhonorowanie długoletniej przyjaźni. Album ze zdjęciami z niezapomnianych imprez, zagranicznych wyjazdów, ślubów i wesel, wieczorów panieńskich czy pierwszych urodzin swoich pociech to istna podróż do przeszłości, która dla przyjaciółki będzie miała zdecydowanie większą wartość niż drogi zegarek czy bransoletka. Zebranie wspólnych wspomnień w jednym miejscu pozwala docenić obecność przyjaciółki w naszym życiu i nabrać ochoty na więcej.