Rocznica ślubu

Czym zaskoczyć męża w rocznicę ślubu?

Rocznica ślubu to wyjątkowa data w kalendarzu każdego małżeństwa i to niezależnie od jego stażu. W tym szczególnym dniu chcemy obdarować swoją drugą połówkę prezentem, który nie będzie kolejnym zegarkiem czy krawatem w jego kolekcji. Czasem potrzeba bardzo niewiele, aby dzień rocznicy ślubu zapadł mężowi w pamięć. Jednak z każdą kolejnym rokiem coraz trudniej zaskoczyć swojego partnera ciekawym prezentem, który sprawi mu radość, a jednocześnie będzie ukoronowaniem wielu lat spędzonych u jego boku. Zatem jak zaskoczyć męża w rocznicę ślubu? Oto kilka przydatnych wskazówek.

Prezent dla męża na rocznicę ślubu: pierwsza randka

Rocznica ślubu to świetna okazja do tego, aby odbyć sentymentalną podróż w czasie i znów poczuć motyle w brzuchu, tak jak przed pierwszą randką z facetem, który teraz jest naszym mężem. Z okazji rocznicy ślubu warto zatem jak najwierniej odwzorować przebieg pierwszego spotkania, co z pewnością przypomni nam o beztroskich czasach, kiedy wszystko było łatwiejsze. Mąż z pewnością znów poczuje się jak młody bóg, tak jak wtedy, kiedy dzielnie musiał walczyć o nasze względy. Druga pierwsza randka to również po części prezent dla nas samych, który wyzwoli moc ekscytujących uczuć i nieco zapomniany już dreszczyk emocji.

Prezent dla męża na rocznicę ślubu: seksowna bielizna

Mężczyźni są wzrokowcami i uwielbiają, kiedy ich kobiety wskakują w seksowną bieliznę, podkręcając tym samym temperaturę w sypialni. Rocznica ślubu to idealna okazja do stworzenia intymnego klimatu, którego na co dzień nie udaje się osiągnąć z powodu zmęczenia czy nadmiaru obowiązków. Aby jeszcze bardziej zaskoczyć męża w rocznicę ślubu można pójść o krok dalej – zamiast skąpej bielizny wybrać strój seksownej pielęgniarki, niegrzecznej uczennicy czy niesfornej pokojówki. Spełnienie fantazji seksualnych faceta to jeden z lepszych prezentów rocznicowych jaki może sobie wymarzyć i którego niemal na pewno się nie spodziewa.

Prezent dla męża na rocznicę ślubu: jazda szybkim samochodem

Jeśli mąż jest wielkim fanem motoryzacji i od dawna marzył o zajęciu miejsca na fotelu kierowcy samochodu wyścigowego to może zbliżająca się rocznica ślubu będzie świetnym sposobem na zaspokojeniu jego pragnień? Wizyta na torze wyścigowym i jazda piekielnie szybkim samochodem u boku profesjonalisty to wielkie przeżycie, które nasz ukochany będzie czule wspominał nawet po wielu latach. Facet z pewnością doceni fakt, że jako kochająca żona staramy się spełniać jego zachcianki, nawet jeśli same nie do końca rozumiemy jego pasję do motoryzacji i szybkich aut.

Prezent dla męża na rocznicę ślubu: wycieczka do browaru

Jak zaskoczyć meza w rocznicę ślubu? Fundując mu wycieczkę do najbliższego browaru. Facet na pewno nie będzie spodziewał się upominku w podobnym guście, zwłaszcza jeśli nie do końca pochwalamy jego zamiłowanie do raczenia się piwem w domowym zaciszu, a tym bardziej w gronie kolegów. Wizyta w browarze może być całkiem przyjemnym doświadczeniem nie tylko dla męża, ale i dla nas. Nie może obejść się bez degustacji lokalnych trunków, a także próbowania własnych sił w sztuce warzenia piwa, która niezaprzeczalnie sprawi mu wiele radości.

Prezent dla męża na rocznicę ślubu: strzelnica

Dość awangardowy sposób na wspólne spędzenie tego wyjątkowego dnia. Wizyta na strzelnicy to jednak świetny pomysł na prezent dla faceta z okazji rocznicy ślubu – pozwoli wyładować stres i pozbyć się wszelkich napięć, również tych w sferze małżeńskiej. Spędzenie rocznicy związku na strzelnicy z pewnością będzie ogromnym zaskoczeniem dla małżonka, który z pewnością spodziewał się romantycznej kolacji w blasku świec, która nota bene może być idealnym zwieńczeniem dnia pełnego wrażeń.

Prezent dla męża na rocznicę ślubu: bilety na koncert

Wejściówki na koncert jego ulubionej kapeli to kolejny prezent na rocznicę ślubu, który na pewno przypadnie mężowi do gustu, szczególnie gdy dzielimy z nim przyjemne wspomnienia związane z plenerowymi koncertami. Pandemia skutecznie ograniczyła działalność wielu zespołów, co jednak nie musi przeszkodzić nam w zorganizowaniu rocznicowej niespodzianki. Koncerty znów się odbywają, jednak w bardziej kameralnej atmosferze, co w gruncie rzeczy może zadziałać pozytywnie na klimat spędzanej wspólnie rocznicy ślubu. Dzięki muzycznym doznaniom znów może cofnąć się do czasów, kiedy naszym jedynym zmartwieniem było odłożenie pieniędzy na kolejne festiwale muzyczne.