Jak prawidłowo stylizować brwi – fotoporadnik

Odpowiednie malowanie brwi jest niezwykle istotne podczas codziennego makijażu. Brwi są ramą naszej twarzy, a źle zrobione, mogą zepsuć nawet najlepiej wykonany makijaż. Dziś pokażę Wam jak poprawnie wypełnić brwi!

To, czego użyjemy, jest tylko kwestią tego, co jest dla nas najwygodniejsze. Niektóre z Was lubią wypełniać brwi cieniem, inne kredką, a część wybiera pomadę. Istotny jest jednak wybór odcienia. Nasz produkt powinien być trochę ciemniejszy od naszych włosów. Istnieją jednak wyjątki, a dokładnie mam na myśli czarne włosy. Nie używajcie dziewczyny czarnych kolorów! W takim wypadku sięgnijcie po ciemny brąz. To co? Przejdźmy może do stylizacji brwi!

Jak stylizować brwi
fot. Marta Zielińska

Ja do stylizacji brwi używam pomady od Anastasia Beverly Hills. Wypróbowałam już mnóstwo kredek oraz cieni, jednak z czystym sumieniem, mogę powiedzieć, że pomada jest najwygodniejszym rozwiązaniem. Mała rada: łatwiej rozprowadzić pomadę, jeśli doda się do niej kropelkę duraline!

Jak prawidłowo malować brwi
fot. Marta Zielńska

Stylizacja brwi krok po kroku

KROK PIERWSZY: Przeczesujemy brwi czystą szczoteczką.

Malowanie brwi
fot. Marta Zielińska

KROK DRUGI: Malujemy kreskę w taki sposób, jak pokazałam to na zdjęciu. Delikatnie rozcieramy w miejscu załamania brwi.

odpowiednie wypełnianie brwi
fot. Marta Zielińska

KROK TRZECI: Obrysowujemy brwi na dole.

Makijaż brwi
fot. Marta Zielińska

KROK CZWARTY: Wypełniamy końcówkę brwi. Należy pamiętać, że ta część powinna być najciemniejsza, dlatego nakładamy tam więcej pigmentu.

Stylizacja brwi
fot. Marta Zielińska

KROK PIĄTY: Wypełniamy środek brwi, rozcierając produkt do góry. Nie obrysowujcie brwi na górze, tak jak robiłam to na dole, nie jest to poprawne. Robiąc to w taki sposób, brwi wyglądają naturalnie, a nie jak doklejone.

Jak malować brwi
fot. Marta Zielińska

KROK SZÓSTY: Na początku brwi powinny być najjaśniejsze, dlatego tutaj jedynie delikatnie rozcieramy resztki produktu.

Stylizowanie brwi
fot. Marta Zielińska

KROK SIÓDMY: Utrwalamy wszystko żelem do brwi.

Odpowiednie malowanie brwi
fot. Marta Zielińska

KROK ÓSMY: Wyrównujemy dolną linię korektorem lub beżową kredką.

Prawidłowo umalowane brwi
fot. Marta Zielińska

Gotowe!”

Osiemnastoletnia dziewczyna żyjąca swoimi licznymi pasjami. Interesuje się modą, makijażem, fotografią i może wymieniać dalej, jednak woli skupić się na tych głównych zajęciach. Na co dzień tryska energią oraz jest pozytywnie nastawiona do wszystkiego, co Ją otacza. Jeśli chcecie poznać Ją bliżej, zajrzyjcie na bloga oraz social media!