zachowanie mezczyzn

Co robi facet, gdy mu się podobasz?

Spotykając się z drugą osobą często doświadczamy wielu gestów, słów czy mowy ciała, której w pierwszej chwili nie interpretujemy na różne sposoby. One jednak mówią bardzo dużo o stosunku mężczyzny do kobiety. Jeśli jesteś ciekawa, czy podobasz się facetowi, na którym Ci bardzo zależy, przeczytaj ten tekst. Z pewnością łatwiej będzie Ci zinterpretować zachowanie mężczyzny!

Sygnały, które wysyła zainteresowany mężczyzna – kontakt wzrokowy i inne

Pierwszym i bardzo ważnym elementem, który może świadczyć o tym, że podobasz się mężczyźnie, będzie utrzymywanie przez niego kontaktu wzrokowego. Nawet gdy nie stoisz przodem do niego, możesz zauważyć, że ciągle spogląda w Twoją stronę i niemal wyczekuje kontakt wzrokowego od Ciebie. Podczas rozmowy wodzi wzrokiem po całej twarzy, studiując kawałek po kawałku oczy, nos i usta. Zainteresowany mężczyzna, kiedy Cię spotka, szeroko się uśmiecha. Dzieje się tak, bowiem kojarzysz mu się z kimś miłym i przyjemnym. Dodatkowo zakochany facet zawsze będzie starał się utrzymywać delikatny kontakt fizyczny. Położenie dłoni na Twojej ręce, jego ręka na plecach, kiedy przepuszcza Cię przez drzwi, delikatne muśnięcie Twoich włosów – te oznaki z pewnością świadczą o tym, że dany mężczyzna jest Tobą zainteresowany.

Co robi facet, który jest Tobą zainteresowany?

Mężczyzna, któremu się podoba, będzie poświęcał Ci dużo swojego czasu oraz uwagi. Zwróć uwagę również na to, że w przypadku nieśmiałego faceta te sygnały mogą występować w mniejszym stopniu, jednak po jego zaangażowaniu szybko dostrzeżesz, że zależy mu na Tobie. Będzie on zawsze szukać okazji, aby Cię wesprzeć. Jeśli napiszesz mu na czacie internetowym swoje przemyślenia, zawsze się do nich odniesie. Jeśli będziesz miała z czymś problem, chętnie zaoferuje Ci wsparcie i gotowość w rozwiązywaniu problemów. O tym, że wpadłaś mu w oko będzie również świadczył fakt, że będzie bardziej skłonny zmienić swoje wcześniejsze plany i nie będzie zastanawiał się nad konsekwencjami tych zmian.

Po czym poznać, że mężczyzna jest Tobą zainteresowany do szaleństwa? Będzie prawił Ci komplementy. Zawsze zauważy zmiany w Twoim wyglądzie – skomentuje makijaż na Twojej twarzy, pochwali nową fryzurę czy element biżuterii. Komplementy mogą jednak dotyczyć nie tylko Twojej aparycji. Często faceci są skorzy do przyjaznych zaczepek w stronę Twojego charakteru. Nie warto z góry zakładać, że mężczyzna na randce chce Cię tylko sprawdzić jako koleżankę. Dla niektórych jest to po prostu sposób na flirt.

Aby nie przegapić faktu, że naprawdę mu zależy, warto zwracać uwagę na to, czy chce wiedzieć o Tobie niemal wszystko. Zauroczony facet będzie chciał wypytywać o to, jak spędziłaś dzień, co masz w planach czy zaproponuje grę w pytania i odpowiedzi, która również będzie prowadziła do lepszego poznania Twojej osoby. Dzięki temu łatwiej będzie mu rozszyfrować, jaką jesteś osobą i czy jesteś w jego typie.