Prezent dla faceta

Co facetowi na urodziny? Przegląd najciekawszych prezentów

Im dłuższy staż związku, tym trudniej zaskoczyć swojego ukochanego oryginalnym prezentem urodzinowym. Kolejny krawat, spinki do mankietów czy markowy zegarek mogą już nie wywoływać w naszym facecie nadmiernego entuzjazmu, dlatego warto poszukać zdecydowanie ciekawszych pomysłów na prezent, których wcale nie brakuje. Wystarczy odrobina wysiłku, by sprawić mężczyźnie ogromną radość. Zatem co można kupić facetowi na urodziny?

Czy idealny prezent urodzinowy dla faceta istnieje?

Każdy mężczyzna wyróżnia się innym typem osobowości i zainteresowaniami, które powinny stanowić dla nas podstawowe kryteria wyboru prezentu na urodziny dla faceta. Nie ma jednego skutecznego przepisu na idealny upominek dla ukochanego, jednak najważniejsze to trafić w krąg jego pasji i zainteresowań. Wbrew pozorom nie trzeba wydawać fortuny na drogi sprzęt elektroniczny czy luksusowe ubrania, aby ujrzeć szczery uśmiech na jego twarzy.

Idealny prezent urodzinowy dla fana sportu

Spora część naszych drugich połówek z zapartym tchem śledzi poczynania swoich ulubionych drużyn sportowych czy polskich reprezentacji narodowych, co warto wykorzystać podczas planowania urodzinowej niespodzianki dla faceta. Karnet na mecze klubu piłkarskiego albo wejściówki na międzynarodowe rozgrywki siatkarskie z pewnością znajdą u niego uznanie. Jeśli nie bilety na mecz, to może wycieczka na stadion piłkarski czy autograf jego idola? Każdy miłośnik sportu powinien być więcej niż zadowolony.

Idealny prezent urodzinowy dla odważnego faceta

Sporty ekstremalne od zawsze miały stałe miejsce w jego sercu? Wiele razy wspominał o skoku ze spadochronem albo locie paralotnią, jednak zawsze brakowało mu czasu albo odwagi? Urodziny to doskonały moment na to, aby spełnić jego najskrytsze marzenia. Voucher na skok ze spadochronem wraz z pamiątkowym filmem wcale nie pozbawi nas wszystkich oszczędności, a z pewnością zapewni niesamowite wspomnienia każdemu fanowi sportów ekstremalnych. Jeśli nie skok ze spadochronem to może skok na bungee? Podobnie jak skok ze spadochronem zapewni moc mocnych wrażeń, których nie da się opisać słowami. Lot w powietrzu trwa zaledwie kilka sekund, jednak to w zupełności wystarczy, aby facet poczuł zew wolności i nabrał apetytu na więcej. Na korzyść pomysłu ze skokiem na bungee przemawia fakt, że jest to rozrywka ogólnodostępna, nawet w nieco mniejszych miastach.

Idealny prezent urodziny dla każdego faceta

Urodziny to jedyny dzień w roku, kiedy każdy może poczuć się wyjątkowo i być w samym centrum wydarzeń. Dla mężczyzny, który nie stroni od dobrej muzyki i zabawy w gronie najbliższych, może warto zorganizować przyjęcie-niespodziankę? Co prawda utrzymanie imprezy w tajemnicy do samego końca może być nie lada wyzwaniem, jednak z pomocą rodziny i przyjaciół z pewnością wszystko się uda. Oprócz szampańskiej zabawy i pysznego torta warto zapewnić również inne atrakcje, które jeszcze bardziej umilą naszemu facetowi wielkie świętowanie. Ciekawym pomysłem będzie mini-barek z barmanem na wyłączność, który wyczaruje kolorowe drinki rodem z najlepszych lokali w mieście.