endo

Wyjątkowy pokaz na Warsaw Fashion 2018 – Razem Możemy Więcej

24.11.2018 r., o godzinie 14 w warszawskiej Elektrowni Powiśle, zgodnie z coroczną tradycją, marka Endo wraz z Szymonem Majewskim, Kubą Wesołowskim, Mateuszem Damięckim i wieloma innymi gwiazdami, po raz kolejny weźmie udział w charytatywnym pokazie mody dziecięcej. To wyjątkowe wydarzenie, na którym podopiecznym Fundacji Spełnionych Marzeń na wybiegu, towarzyszyć będą gwiazdy i misie Endo!

Wyjątkowy pokaz na Warsaw Fashion 2018

fundacja spełnionych marzeń

Warsaw Fashion to największe w Polsce wydarzenie modowe, którego organizatorką jest Dorota Wróblewska. Każdego roku, podczas wydarzenia odbywa się charytatywny pokaz mody Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń. Na wybiegu pojawiają się podopieczni Fundacji w towarzystwie znanych i lubianych osób. W tym roku przy prezentowaniu kolekcji ubranek, dzieciom towarzyszyć będą: Mateusz Damięcki, Karolina Pilarczyk, Marta Manowska, Gabi Drzewiecka, Przemysław Cypryański, Piotr Świerczewski, Marcin Mroczek, Kuba Wesołowski, Jarek Jakimowicz, Szymon Majewski, Michał Lewandowski, Janusz Chabior i Sasha Strunin. Małe gwiazdy wieczoru wystąpią w ubrankach z kolekcji Endo, oraz w koszulkach charytatywnych Razem Możemy Więcej. – Ideą pokazu mody jest pokazanie zwycięzców i dodanie otuchy wszystkim walczącym z chorobą. Pokazy mody to dla naszych podopiecznych to nie tylko przejście po wybiegu. To odzyskanie siły i nadziei po długim leczeniu. Ale przede wszystkim docenienie ich bohaterskiej walki – mówi Tomasz Osuch, Prezes Fundacji Spełnionych Marzeń.

razem możemy więcej

Na pokaz przyjdziemy w koszulkach Razem Możemy Więcej!

Każdy z nas może wesprzeć Fundację w prosty sposób. Wystarczy kupić koszulkę z limitowanej serii, przyjść w niej na pokaz, zrobić sobie zdjęcie i udostępnić je w social mediach, oznaczając hasztagi: @endo.pl #endopl #razemmozemywiecej #endodlafundacji. To mały gest, a dla podopiecznych Fundacji znaczy naprawdę wiele. Otwórzmy się na pomaganie i sprawmy, aby stało się ono naszym nawykiem. – Rozglądajmy się dookoła, aby zauważyć tych którzy nas potrzebują! – powiedziała – Aneta Kołaszewska

Jesteśmy Patronem Medialnym wydarzenia.