Ewa Chodakowska

Go Active Show 2019 – trzecia edycja największych sportowych targów w Polsce

Jeśli jesteś fanką aktywności fizycznej i chwiałabyś dowiedzieć się, co dzieje się w branży, spotkać się z trenerami, wziąć udział w sportowych atrakcjach czy porozmawiać z gwiazdami, których nazwiska wymieniane są w mediach niemal każdego dnia Targi Go Active Show są dla Ciebie. Przyjdź w dniach 24-26 maja 2019 r. do Ptak Warsaw Expo. Co w programie imprezy? Sprawdź!

W tym roku będziesz miała okazję spotkać się m.in. z Ewą Chodakowską, Agnieszką Radwańską, Kamilem Stochem, Dawidem Kubackim, Stefanem Hula oraz Qczajem.

Ptak Expo

Go Active Show – trening z Ewą Chodakowską i co jeszcze?

Wzorem ubiegłych edycji nie zabraknie treningu z Ewą Chodakowską, ambasadorką i twarzą targów. Jednak nie tylko ona ma szansę przyciągnąć tłumy. Na siedmiu scenach będą czekać na Was master trenerzy z całego świata (w tym Ilker Dural, Izabela Kin-Janda, Steve Boedt, Alejandro Angulo, Robert Steinbacher, Alexa Le, Marta Tymoszewicz – Bednarz, Swami Jaataveda, Francisco Estevão, Silvia Senati czy Gabriele Tufano), a także przedstawiciele międzynarodowych szkół oraz twórców popularnych form fitness.

Go Active Show – Rummageddon

Ambasadorki Go Active Show

Targom towarzyszyć będzie znów Runmageddon. Może macie ochotę zmierzyć się z jedną z jego pięciu formuł? Zadania będą dostosowane do różnych grup wiekowych. I tak, na najmłodszych (4-11 lat) czekać będzie zadanie polegające na pokonaniu jednokilometrowego Runmageddony Kids z 10 utrudnieniami. Grupa 12-15 lat zmierzy sie z dwukilometrową trasą Junior z 15 przeszkodami. Ostatnia grupa – od 16 wzwyż – będzie miała dwie zróżnicowane poziomem trudności formuły.

Nowością tegorocznej edycji targów będzie będzie AQUAMANIA by SAF AQUA® –
International Aqua Fitness Convention czyli jedyna w Polsce Międzynarodowa Konwencja Aqua Fitness
– wydarzenie skierowane do profesjonalistów i miłośników tej branży. Oprócz prezenterów z kraju, w
konwencji udział wezmą także zagraniczni Master Trenerzy z Włoch oraz Portugalii.

Go Active Show 2019 startują już w dniach 24-26 maja w Ptak Warsaw Expo. Bilety do zdobycia na
stronie www.goactiveshow.pl.

fot. materiały prasowe