trendy w makijazu 2020
glowsly.com

Trendy w makijażu wiosna-lato 2020

Jedne z najważniejszych fashion weeków za nami, więc z powodzeniem możemy stwierdzić, jakie trendy w makijażu 2020 będą najmocniejsze. Mamy bardzo dobrą wiadomość! Coś dla siebie znajdą zarówno miłośniczki minimalizmu, jak i amatorki można by rzec – przysadzistych podkreśleń urody. Sprawdźcie, jak się malować, żeby być w trendach.

Trendy w makijażu na wiosnę-lato 2020

Kuś neonowym spojrzeniem

Jeśli słuchać światowych projektantów tak m.in. Helmut Lang czy Versace uważają, że modne makijaże 2020 należeć będą przede wszystkim do neonowych eyelinerów. Namalowane na powiekach z ich pomocą kreski mają podkreślać stylizacje i przykuwać spojrzenia. Projektanci na piedestał wystawiają zieleń, żółć i pomarańcz, ale nie sugerujcie się tym w 100 procentach. Przecież nie z każdą z Was te odcienie będą tworzyły spójny duet. No i na koniec niespodzianka, tudzież mała propozycja. Co powiecie na to, aby podkreślać już nie tylko górną powiekę, ale i dolną?

makijaz wiosna-lato 2020
glowsly.com

Modny makijaż 2020 – błyszczyki w roli głównej

Zdjęcia w matowych szminkach schowajcie sobie na pamiątkę, przynajmniej na jakiś czas. Teraz do łask makijażowych trendów 2020 wracają całuśne błyszczyki. Tak zwane mokre usta są lansowane przez wielkie domy mody, w tym Chanel czy Off-White na czele.

modny makijaz wiosna-lato 2020
glowsly.com

Makijażowe trendy wiosna-lato 2020 – lśnij jak najwięcej

Co powiecie na aplikacje przyklejane na skórę? Jeśli tak jak Dries Van Noten lubicie błyszczeć, śmiało, sięgajcie po nie tej wiosny do woli. Wszelkie chwyty dozwolone. A może brokatowy pył w kącikach oczu? Nie, nie tylko na sylwestra, ale i na co dzień. Proszę bardzo! Bawcie się do woli.

Modny makijaż na wiosnę-lato 2020 – mniej znaczy więcej

Mówiliśmy już, że w makijażowych trendach 2020 coś dla siebie znajdą miłośniczki minimalizmu. Oto i on – makijaż proponowany na przykład przez Paco Rabanne. Wystarczy, że zadbasz o perfekcyjną cerę – możesz wspomagać się korektorem, albo podkładem. I gotowe!

Modny makijaż na wiosnę-lato 2020: kuś spojrzeniem w stylu retro

Veronica Beard i Dennis Basso i wielu innych modowych potentatów widzą potencjał w makijażach inspirowanych minionymi latami. Proponują więc między innymi kocie spojrzenie rodem z lat 60. Uwodzicielskie spojrzenie i świetne podkreślenie stylizacji w jednym. Aż się prosi zestawić je z kobiecą opaską, małą czarną czy fryzurą inspirowaną kokiem. Niemniej dobrze sprawdzi się na co dzień, zestawione z dżinsami i t-shirtem. Słowem – pełna dowolność okraszona nutą romantyzmu i uwodzicielskich spojrzeń.

Makijaż powinien przede wszystkim podkreślać urodę. To taki pomocnik kobiety na drodze do wyglądania świeżo, zadbanie i estetycznie. Trendy w makijażu mają podpowiedzieć w którą stronę warto iść, a nie, wyznaczać drogę. Często kierując się nimi możemy osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego. Niektóre typy urody, rysy twarzy czy kształty oczu nie lubią proponowanych przez projektantów rozwiązań, po prostu z nimi nie współgrają. Jeśli więc uznasz, że wyglądasz w nich kiepsko, po prostu postaw na indywidualizm. Możesz go okrasić trendem, ale wszystko w dobrych proporcjach.