Spiżarnia – w każdej kuchni znajdzie się na nią miejsce!

Wciąż zastanawiasz się, gdzie pomieścić wszystkie produkty w swojej kuchni? Permanentny brak miejsca, tudzież pomysłu na zagospodarowanie przestrzeni stały się Twoim towarzyszem? Na pomoc przychodzi spiżarnia. Bez obaw, nawet w najmniejszej kuchni znajdzie ona swoje zastosowanie.

Spiżarnia – pomyśl o wysuwanych systemach mebli

KAM

Upychanie zapasów w zwykłej kuchennej szafce jedynie na chwilę rozwiąże problem z ich nadprogramową ilością. Problem powróci niczym bumerang, gdy będziemy chcieli wyciągnąć coś z „tylnego rzędu”. Co wtedy? Cała zawartość szafki będzie musiała pojawić się na blacie. Potem, znów będziesz musiała pokusić się karkołomny wyczyn ułożenia wszystkiego w ładzie i składzie. Aby tego uniknąć, możesz zainwestować w system szafek wysuwanych, albo zamontować specjalne systemy w swoich starych szafkach.

shelfgenie.com

System koszy pomaga m.in. w tym, że wysuwając je od razu robisz przegląd zawartości danej szafki. Unikasz jej wyjmowania tylko po to, aby sięgnąć po dany produkt.

Spiżarnia – a może szafa wnękowa?

parcdeamato.wordpress.com

To kolejne rozwiązanie, które może przyjść Ci z pomocą. Szafa wygląda efektownie, a przy tym będzie pomocna w uporządkowaniu domowych zapasów. Dzięki temu w szafkach będziesz mogła przechowywać jedynie rzeczy, których używasz na bieżąco.