Razem możemy więcej Endo

„Razem Możemy Więcej” – kolejna odsłona charytatywnej akcji

Już po raz drugi objęliśmy patronat medialny nad akcją charytatywną „Razem Możemy Więcej”, za której organizację odpowiada marka Endo wespół z Fundacją Spełnionych Marzeń. Po raz kolejny kupując koszulkę z limitowanej kolekcji Endo dołożycie swoją cegiełkę do sfinansowania turnusu rehabilitacyjnego dla podopiecznych fundacji.

Razem możemy więcej endo

Razem Możemy Więcej – jak pomóc dzieciom?

Każdy, kto chce pomóc dzieciom chorym onkologicznie, czyli podopiecznym Fundacji Spełnionych Marzeń, powinien wejść na stronę https://endo.pl/razem-mozemy-wiecej.html i kupić jedną z koszulek wyprodukowanych specjalnie na potrzeby akcji. Wszystkie pieniądze uzyskane ze sprzedaży zostaną przekazane małym zuchom.

Dotychczas firma Endo współpracowała z Szymonem Majewskim, Kayah, Przemkiem Saletą czy Jurkiem Owsiakiem z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku ponownie jest to Magdalena Różczka.

ENDO Razem Możemy Więcej Magdalena Różczka
Magdalena Różdżka

Fundacja Spełnionych Marzeń – kilka słów

Fundacja od 15 lat nieustannie spełnia marzenia najmłodszych, organizując turnusy rehabilitacyjne, obozy marzeń, zajęcia terapeutyczne, jak arteterapia, muzykoterapia, bajkoterapia i robotyka, a także najbardziej emocjonujące spotkania z idolami.

– Nasza Fundacja zmienia atmosferę panującą na oddziałach dziecięcej onkologii, wprowadzając uśmiech i radość – tak ważne w procesie leczenia nowotworów. Po długotrwałej hospitalizacji, równie ważna jest integracja, rehabilitacja i budowanie poczucia własnej wartości w pacjentach onkologicznych. Nasze ogólnopolskie przedsięwzięcia pozwalają pacjentom na nowo uwierzyć w siebie. Na ciągłe działanie Centrum Rehabilitacji Społecznej potrzebujemy około 140 000 zł rocznie, a jest to jedynie kropla w morzu potrzeb – mówił podczas inauguracji akcji, która odbyła się 13 listopada br.  Tomasz Osuch, prezes Fundacji Spełnionych Marzeń.

Pod opieką Fundacji jest pięć dziecięcych oddziałów onkologicznych w Polsce: w Kielcach, Lublinie, Olsztynie oraz dwóch warszawskich ośrodków. Leczenie schorzeń nowotworowych jest długotrwałe i bolesne.

Endo Razem Możemy Więcej
Inauguracja akcji w przestrzeni Mysia 3

Jesteśmy po raz kolejny patronem medialnym akcji. Zachęcamy serdecznie do zakupu koszulek już dziś!

fot. mat. prasowe