Razem możemy więcej

„Razem możemy więcej” – charytatywny pokaz ENDO podczas Warsaw Fashion Street 2017 – nasz patronat medialny

Wystartowała kolejna – 10. już edycja charytatywnej akcji „Razem możemy więcej”, której organizatorami jest marka ENDO oraz Fundacja Spełnionych Marzeń. Zainaugurował ją pokaz kolekcji koszulek podczas tegorocznego Warsaw Fashion Street. W rolę modeli wcielili się podopieczni Fundacji. Obejrzyjcie fotorelację z wydarzenia.

Tegoroczny pokaz nieco różnił się od poprzednich. Tym razem nie postawiono na prezentację kolekcji jesień/zima 2018, a na najnowszą kolekcję koszulek z hasłem „Razem możemy więcej”i tym samym zainaugurowano akcję charytatywną pod tą samą nazwę, która w pełni ruszy od września.

Fundacja Spełnionych Marzeń

Każdego roku do pokazu ENDO dla Fundacji chętnie przyłączają się gwiazdy. W tym roku na wybiegu pojawili się: Magdalena Różczka, Agnieszka Włodarczyk, Szymon Majewski, Andżelika Piechowiak, Joanna Racewicz, Mateusz Damięcki, Daria Widawska, Conrado Moreno, Adi Kowalski, Tomasz Ciachorowski, Gabi Drzewiecka oraz Miss Polonia 2016 – Izabella Krzan. Majka Jeżowska wystąpiła ze specjalnym koncertem dla dzieci.

Razem możemy więcej

Fundacja spełnionych marzeń pokaz mody

Pokaz mody endo

Endo

Pokaz mody endo Racewicz

Szymon Majewski endo

Podczas pokazu mody Aneta Kołaszewska w imieniu ENDO przekazała Fundacji Spełnionych Marzeń czek o wartości 20 tys. zł. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na turnusy rehabilitacyjne, a także na organizację zajęć z arteterapii na oddziałach onkologicznych.

Razem możemy więcej i Magdalena Różdżka

Magdalena Różdżka endo

Pomysłodawczynią hasła „Razem możemy więcej” jest Magdalena Różdżka. Za wykonanie tegorocznych grafik odpowiada Aga Zawada-Cwalina. Koszulki z nową grafiką będzie można kupić już od sierpnia wraz z pojawieniem się nowej kolekcji jesień/zima 2017 w sklepie internetowym www.endo.pl. Całkowity zysk z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych dla podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń.

Jesteśmy dumni z tego, że byliśmy patronem medialnym wydarzenia.

Fot. Lidia Skuza