torebki

Przechowywanie torebek – skuteczne sposoby

Kobiety kochają torebki, niektóre mają ich tyle ile par butów, a jak wiadomo kobiety kochają również buty i czasami tworzy się z tego naprawdę sporych rozmiarów kolekcja. Kobieta do torebki zmieści niemalże wszystko, często ta kwestia jest również polem do różnych żartów.

Nie raz można zobaczyć kobietę, która desperacko poszukuje kluczyków od samochodu lub telefonu, który akurat zaczął dzwonić. Jak przechować cały ten dobytek tak, aby nasze torebki się nie poniszczyły? Jeżeli mamy taką możliwość to dobrze jest zagospodarować jakąś starą szafkę, komodę lub regał, gdzie każda torebka będzie mogła mieć swoje własne miejsce i nie zdeformuje się ona. Jednak nie zawsze możemy sobie pozwolić na dodatkowy mebel w naszej garderobie czy mieszkaniu.

Torebki – pokochaj dużą szafę

kopertowka

Wtedy dobrze jest poszukać takiego miejsca w szafie, którą już mamy. Pamiętajmy, że im więcej miejsca ma dana torebka tym ładniej będzie wyglądać i dłużej zachowa swój fason. Torebki możemy uwiesić na haczykach, które zamontujemy na drzwiczkach od szafy, możemy też zwolnić jedną półkę i poukładać tam torebki, najlepiej jedna obok drugiej, a nie jedna na drugiej. Jeżeli nie mamy miejsca w szafie możemy zagospodarować duże pudło, które później możemy postawić na szafie. Jednak to już jest bardziej kłopotliwa metoda. W momencie, kiedy chcemy zmienić torebkę musimy ściągać karton i szukać tej jednej, jedynej torebki. Dobrze wtedy znaleźć choć odrobinę przestrzeni w szafie by trzymać tam dosłownie kilka egzemplarzy, które najbardziej lubimy lub takie, które najczęściej nosimy. Dzięki temu choć trochę ograniczymy ciągłe ściąganie kartonu z szafy.