modelka

Moda XL, czyli lato w większym rozmiarze

Pogoda dopisuje, słońce pięknie świeci. Nic tylko wyjść ze znajomymi, wyjechać nad wodę, wybrać się na spacer. Latem można sobie pozwolić na bardziej odsłoniętą odzież, bardziej eksponować ciało i zrzucać z siebie dodatkowe warstwy ubrań. Wczasy często są również okazją do prezentowania figury. Jeśli wybierasz mroźne kraje, bo chcesz uniknąć pokazywania się na plaży w kostiumie kąpielowym to robisz wielki błąd. Możesz być piękna niezależnie od rozmiaru ubrań, jaki nosisz. 

Nie powinnaś mieć kompleksów na punkcie twojego wyglądu. To oczywiste, że każda kobieta jest inna. Nie jest możliwe by wszystkie kobiety świata wyglądały jednakowo. Ale to wcale nie musi oznaczać, że panie noszące większy rozmiar wyglądają gorzej i nie powinny pokazywać się na plaży. Przede wszystkim musisz zmienić swoje myślenie bo to głównie ty jesteś źródłem swoich ograniczeń. Jeśli chcesz poczuć się lepiej, zgrabniej i pięknie to przede wszystkim myśl o sobie w ten sposób. jeśli będziesz sobie usilnie wmawiać, ze jesteś brzydsza, bo jesteś grubsza to w końcu w to uwierzysz.

Nie ukrywaj się pod ciemnymi ubraniami. Po prostu zwracaj większą uwagę na kroje, które nosisz. Zamiast wciskać się na siłę w za małe rzeczy wybierz takie, które są w twoim rozmiarze i lepiej na tobie leżą. Nikt nie będzie oglądał metki. Zamiast bardzo krótkich spodenek, które mogą podkreślać grubsze uda zdecyduj się na dłuższe nogawki, które optycznie wydłużą nogi i wysmuklą sylwetkę. Zamiast dopasowanej sukienki wybierz krój odcinany pod biustem, który podkreśli dekolt i ukryje zbyt wydatny brzuszek.

Moda w rozmiarze XL

modaa

To, jakie są twoje wymiary nie powinno wpływać na twoje samopoczucie. Niestety często zdarza się, że kobiety, które zmagają się z dodatkowymi kilogramami masy ciała mają jednocześnie bardzo niską samoocenę i niechętnie patrzą w lustro i wychodzą z domu. nigdy nie powinnaś dopuścić do tego, żeby twoje ciało było dla ciebie więzieniem. Jeśli chcesz czuć się dobrze i wyglądać świetnie czasem wystarczy tylko poznać kilka istotnych zasad i wcielić je w życie, a uda ci się osiągnąć wszystkie twoje cele i wyglądać znacznie lepiej. Zwłaszcza jeśli twoim problemem są tylko niektóre partie ciała to nie powinnaś się martwić. Bardzo łatwo możesz sobie z nimi poradzić.

Możesz sobie nawet nie zdawać sprawy, jak jesteś w stanie wymodelować sylwetkę tylko za pomocą dobrze dobranych ubrań. W sposobie ubierania tkwi wielki potencjał. Nie rezygnuj z zakupów tylko dlatego, ze nie wpisujesz się w obecnie lansowane kanony piękna. Oto kilka trików, które pomogą ci zakamuflować niedoskonałości figury. Jeśli należysz do kobiet, których głównym zmartwieniem jest nad wyraz duży brzuch to przede wszystkim powinnaś odwracać uwagę od tej części ciała i kierować ją w stronę innej, jest bardziej przez ciebie lubianej. Więc żeby nie podkreślać fałdek na brzuchu zrezygnuj z fantazyjnych printów w tej okolicy. Nie ubieraj też rzeczy bardzo dopasowanych. Zdecyduj się na krój empire, który podkreśli biust i świetnie rozprawi się z tym optycznym problemem.