truthinsideofyou.org

Naturalne afrodyzjaki dla kobiet – 5 propozycji na zwiększenie libido

Stres, ciężkie dni w pracy, dużo obowiązków – słowem – codzienność. Może ona przyczynić się do tego, że twoje libido znacznie spadnie. Weź kilka głębokich wdechów, postaraj się zrelaksować i zregenerować oraz poszukać wsparcia w naturalnych afrodyzjakach. Jakich?

Istnieje wiele naturalnych afrodyzjaków, które pobudzą zmysły zarówno Twoje, jak i Twojego partnera. Wśród nich znajduje się m.in. cynamon oraz czekolada. Sprawdź jednak, które są dedykowane wyłącznie płci pięknej.

Co jeść, aby wróciła Ci ochota na sex:

Szafran. Mówi się, że czyni on seksualne cuda. Dawniej wierzono, że wystarczy iż kobieta będzie przez tydzień jadła jego szczyptę, żeby stała się chętna do sexu, a tym samym, nie będzie stawiała żadnego oporu przed kochankiem.

Anyż. Już starożytni Rzymianie wiedzieli, co podawać na zakończenie swoich uczt. Były to ciasteczka anyżowe. Spróbuj więc np. pysznego pierniczka z dodatkiem miodu i anyżu…

Banany, melony, granaty i mango. Ponoć dowiedziono naukowo, że wzmacniają one działanie kobiecych hormonów płciowych.

Marchew. Może wprawić twoje libido w ruch nie tylko dzięki kształtowi, ale także za pomocją zawartych w nich substancji. Podobnie jak w przypadku banana, melona, granata i mango, podobno istnieją na to naukowe dowody. Madame Pompadour mówiła, że sok z marchewki działa na nią pobudzająco i sprawia, że rozkosz przeżywa znacznie bardziej intensywnie.

Miłorząb. Oprócz tego, że podnosi libido, przyczynia się do intensywnego uczucia porządania seksialnego. Mówi się, że działa niczym eliksir młodości na układ płciowy. Ponadto przypisuje mu się to, że zwiększa on intensywność orgazmu.