Najlepsze miejsce na szkolenie fryzjerskie

W ciągu ostatnich lat branża fryzjerska znacznie się rozwinęła i reprezentuje w Polsce bardzo wysoki poziom. Coraz więcej osób korzysta ze szkoleń fryzjerskich, nie tylko na poziomie podstawowym, ale również tych doszkalających, które podnoszą kwalifikacje profesjonalistów. Sprawia to, że aktualnie pracujący barberzy i fryzjerzy dążą do miana artystów w swojej dziedzinie. Konkurencja jest ogromna a poprzeczka postawiona naprawdę wysoko, dlatego warto zainwestować w odpowiednie szkolenia fryzjerskie, które pozwolą Ci nabyć nowych umiejętności niezbędnych w tym zawodzie.

Jak wybrać szkolenie fryzjerskie?

Jednostek proponujących szkolenia fryzjerskie w Polsce na różnych poziomach, w zależności od stopnia zaawansowania i czasu trwania kursu, jest nieskończenie wiele. Miejsca te różnią się od siebie proponowanym programem zajęć oraz ceną. Większość z nich wyróżnia się niezwykłą jakością szkolenia pod okiem wybitnych specjalistów. Nie mniej jednak, przodownikiem w dziedzinie szkoleń fryzjerskich w naszym kraju jest Warszawska Szkoła Barberingu.

WSB jest największą akademią barberingu w Polsce. Tutaj, czujnym okiem profesjonalnych szkoleniowców, uczestnicy kursów są doszkalani lub od podstaw uczeni niezwykłej sztuki fryzjerskiej. Miejsce to stawia na profesjonalizm, sukces oraz przyjacielską atmosferę.

W swojej ofercie WSB posiada szkolenia o trzech stopniach zaawansowania. Poziom podstawowy reprezentowany jest przez kurs „od zera do barbera”. Kursy doszkalające to „barberski set” i „barber pro”. Dostępne są również szkolenia „Long Trim”, „Fast Fade” oraz „Nitka&Wosk”. Warto wspomnieć, że sztuka barberingu, czyli ogólnie pojętego fryzjerstwa męskiego, przeżywa od kilku lat swój prawdziwy rozkwit. Usługi barberskie proponują nie tylko strzyżenie włosów, ale również golenie, modelowanie brody, masaże czy woskowanie. Współczesna wizyta u golibrody to przyjemność kojarząca się z luksusem, dlatego barberzy nie narzekają na zarobki.

Czy cena szkolenia musi być tak duża?

Cena kursu proponowana przez Warszawską Szkołę Barberingu nie jest szczególnie wysoka w porównaniu z proponowanymi przez inne firmy szkoleniami. Warto pamiętać, że taki kurs to inwestycja w przyszłość, która na pewno się zwróci. Co więcej, WSB przeprowadza kursy o bardzo wysokiej jakości i poziomie profesjonalizmu, co pozwala na pozyskanie umiejętności oraz doświadczenia, które znacznie ułatwia znalezienie pracy w zawodzie.

Warto również wspomnieć, że WSB wpisane jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, co oznacza, że kursanci mogą ubiegać się o dofinansowanie. Taka pomoc może pokryć nawet 100% kosztów. Akademia chętnie pomaga w uzyskaniu takiego dofinansowania. Pracownicy pomagają skompletować całą potrzebną w tym celu papierologię.

Akademia troszczy się także o przyszłość swoich kursantów. Pracownicy aktywnie starają się pomóc w znalezieniu pracy swoim absolwentów. Dodatkowo WSB współpracuje z siecią salonów BarbersClub oraz innymi polskimi salonami, którym często polecają sprawdzonych kursantów.

Warszawska Szkoła Barberingu to świetny wybór na odbycie szkoleń fryzjerskich o każdym poziomie zaawansowania. Miejsce to zapewni Ci zdobycie przydatnych umiejętności w niezwykle przyjaznej atmosferze. O jakości kursów świadczą pozytywne opinie kursantów, absolwentów oraz modeli.

Jeśli jesteś zainteresowany ich ofertą sprawdź tutaj: https://szkolabarberska.pl