paznokcie wiosna-lato 2020
pinterest

Modne paznokcie 2020 – Crystal Nails, a może eklektyczne wzory?

Zadbane paznokcie są konikiem i synonimem bycia zadbaną kobietą. Niektóre z nas śledzą najnowsze trendy w manicure i zwracają uwagę na to, jakie paznokcie są obecnie w modzie. Inne nie są z trendami za pan brat i zależy im po prostu na tym, aby wyglądać schludnie. Bez względu na to, do jakiej grupy kobiet należysz sprawdź, jakie kolory lakierów, wzory czy kombinacje będą modne w tym roku. Może coś Cię zainspiruje?

Modne paznokcie 2020 – Crystal Nails

crystal nails
pinterest

Większość Instagramerek oszalała na punkcie Crystal Nails, czyli w wolnym tłumaczeniu – kryształowego manicure. Nie jest to jednak łatwy sposób na sprawienie, by płytka była ozdobiona w ten oto sposób, a na pewno nie w sposób estetyczny. Crystal Nails jest więc propozycją dla cierpliwych, ale owa cierpliwość w połączeniu z przyłożeniem się do pracy powinna dać spektakularne efekty.

Paznokcie 2020 trendy – przełamany French

trendy manicure 2020

Modny od lat francuski manicure wrócił w wielkim stylu w 2019 i nadal szybko nie da osobie zapomnieć. Nadal będzie bardzo popularny w klasycznej formie, ale równie pożądany stanie się w postaci podzielonej na pół np. w wersji biało-czarnej. Dość mocno lansowane przez projektantów są też tak zwane „outline nails”. W tym manicure paznokcie pokrywa się delikatnie połyskującą odżywką. Następnie należy ją podkreślić wyrazistym, aczkolwiek cienkim konturem.

paznokcie 2020

Jakie są modne paznokcie w 2020 roku? – eklektyczne!

modny manicure 2020
pinterest

Bardzo gorącym trendem w manicure 2020 są wszelkiego rodzaju zdobienia w których wykorzystuje się kolory – mnóstwo kolorów. Tak jak w modzie, tak też na paznokciach można z powodzeniem bawić się wzorami, eklektyzmem w czystej postaci. Nie wstydź się więc połączyć panterki z neonem i gwiazdkami – szalej do woli. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.

Paznokcie na wysoki połysk

blyszczace paznokcie 2020

Szukasz inspiracji na modne paznokcie na wiosnę-lato 2020? Postaw na moc blasku. Szlifuj płytkę na wysoki połysk, a będziesz w trendach. Nieważne, czy postawisz na mieniące się w słońcu złoto czy skrzącą srebrem hybrydę. Ma się błyszczeć i być efektownie.

Błyszczące, kolorowe, klasyczne, mocno zaakcentowane przepychem – modne paznokcie 2020 mają wiele odsłon. Są zarezerwowane zarówno dla miłośniczek minimalizmu, jak i dla tych, którzy lubią zaszaleć. Możesz je zestawiać z klasyką w ubraniu nadając stylizacji charakteru, albo też zrównoważyć stylizację i postawić na nieśmiertelny french manicure. Bez względu na który wariant postawisz możesz być pewna, że moda przyjmie wszystko, zwłaszcza w tym sezonie. Paznokcie 2020 to zabawa, radość i tworzenie wzorów, które nie są ograniczone żadnymi schematami. Wymarzone pole do popisu wszystkich miłośniczek eksperymentowania. Do dzieła!