medycyna estetyczna

Jakie usługi dostępne są w salonie medycyny estetycznej?

Masz ochotę zmienić coś w swoim wyglądzie? Pozbyć się zmarszczek na twarzy, zredukować cellulit, a może zwiększyć widoczność efektów diety? Gabinet medycyny estetycznej w Warszawie jest miejscem, w którym możesz uzyskać wymienione efekty oraz zrobić wiele więcej. Poniżej opisujemy kilka najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w salonach medycyny estetycznej – nie tylko w stolicy, ale również w wielu innych miastach.

Medycyna estetyczna w Warszawie – toksyna botulinowa i lipoliza iniekcyjna

Zastanawiasz się, co ma do zaoferowania medycyna estetyczna w Warszawie? Do najczęściej wybieranych zabiegów należy wstrzykiwanie toksyny botulinowej, czyli botoksu, oraz wykonywanie lipolizy iniekcyjnej.

Toksyna botulinowa stosowana jest przez kobiety, które chcą usunąć zmarszczki: nad ustami, przy oczach oraz na czole. Uzyskany po około dwóch tygodniach efekt po zabiegu to niemarszcząca się skóra. Dobrze przeprowadzona iniekcja nie wywołuje sztucznego efektu czy utraty mimiki. Dodatkowo należy podkreślić, że botoks jest używany także do leczenia nadpotliwości.

Drugim bardzo popularnym zabiegiem wykonywanym w gabinetach medycyny estetycznej w Wilanowie i innych dzielnicach Warszawy jest lipoliza iniekcyjna. Jej celem jest zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Zabiegowi mogą zostać poddane okolice twarzy oraz nogi, boczki czy brzuch. Pod skórę wstrzykiwana jest specjalna substancja, która powoduje rozbicie komórek tłuszczu. Efekt widoczny jest niedługo po wykonaniu zabiegu, a jest nim utrata kilku zbędnych centymetrów w obwodzie.

Zabiegi kosmetologiczne w salonie medycyny estetycznej

W salonie medycyny estetycznej w Warszawie warto rozważyć także wykonanie niektórych zabiegów kosmetologicznych. Na uwagę zasługują na pewno depilacja laserowa oraz endermologia LPG. Pierwszy z tych zabiegów jest uwielbiany przez kobiety. Przeprowadzenie serii zabiegów laserowej depilacji powoduje, że kobiece nogi, pachy czy miejsca intymne są zawsze gładkie i gotowe na spontaniczne wyjścia.

Natomiast endermologia LPG to zabieg popularny wśród osób, którym zależy na ujędrnieniu swojej skóry i rozbiciu trudnej do usunięcia tkanki tłuszczowej. Endermologia jest lubiana nie tylko ze względu na to, jakie efekty daje, ale również dlatego, że to bardzo przyjemny zabieg polegający na mechanicznym masażu.

Warto zwracać uwagę na to, jaki salon medycyny estetycznej się wybiera. Nie w każdym dostępne będą usługi z zakresu kosmetologii – poniżej doradzamy, gdzie w Warszawie warto się wybrać.

Gabinet medycyny estetycznej w Wilanowie

Jeżeli mieszkasz w stolicy lub w jej okolicach, to sprawdź ofertę Arkadia Clinic. To gabinet medycyny estetycznej w Wilanowie, w którym wykonasz wszystkie wymienione wyżej zabiegi oraz wiele więcej. Pracują tam doświadczeni specjaliści, którzy świadczą usługi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii twarzy i ciała, masażu oraz fizjoterapii. Na stronie internetowej tego gabinetu medycyny estetycznej w Warszawie możesz poznać szczegóły wszystkich dostępnych zabiegów.