informacje o hydradermii

Hydradermia. Czym jest i co warto o niej wiedzieć?

Hydradermie guinot to ekskluzywny zabieg dostępny w niektórych gabinetach kosmetologicznych, który doskonale wpływa na stan skóry, poprawiając jej koloryt, jędrność i elastyczność. Hydradermie lift de luxe dostosowana jest do każdego rodzaju skóry i nazywana jest naturalnym liftingiem twarzy ze względu na to, że efekty tego zabiegu to przede wszystkim poprawa napięcia mięśni, przywrócenie naturalnego owalu twarzy, a także jędrności skóry. Hydradermia to zabieg chętnie stosowany zarówno przez gwiazdy, jak i wszystkie inne kobiety, które chcą uzyskać spektakularny efekt bez iniekcji. Na czym dokładnie polega hydradermia, komu jest polecana i jak przebiega taki zabieg, a także jakich efektów możemy się po nim spodziewać? Podpowiadamy.

Czym jest zabieg hydradermie guinot?

Hydradermia lift guinot to unikalna, kompleksowa i zindywidualizowana metoda pielęgnacji skóry, która wykorzystuje gimnastykę twarzy oraz działanie substancji aktywnych znajdujące się w kompleksie specjalnie dopasowanym do indywidualnych potrzeb każdej klientki. Jest to zabieg, który dostępny jest w kilku różnych wersjach, które dopasowuje się zależnie od celów pielęgnacyjnych i rodzajów skóry. Dodatkowo podczas jednej wizyty można zrealizować kilka różnych celów.

Program hydradermie guinot pozwala na nawilżenie, oczyszczenie, odmłodzenie, odżywianie, rozjaśnianie, złagodzenie, a także przygotowanie lub naprawienie skóry po opalaniu. Przynosi on tak doskonałe rezultaty, że wiele gwiazd decyduje się na wykonanie zabiegu hydradermi, zanim zdecyduje się na skorzystanie z metod chirurgii plastycznej. Hydradermia to zabieg o właściwościach rozświetlających, nawilżających i odnawiających skórę. Przywraca twarzy, szyi, a także dekoltowi zdrowy, świetlisty wygląd. Obecnie hydradermia guinot to jeden z najbardziej ekskluzywnych zabiegów pielęgnacyjnych, w którym wykorzystuje się mikroprądy gwarantujące głębokie wprowadzenie substancji czynnych w głąb skóry, a także pobudzenie mikrokrążenia i pracy mięśni twarzy.

Hydtadermie lift guinot – lifting i poprawa elastyczności twarzy

Już jeden zabieg hydradermii daje doskonałe rezultaty w postaci głębokiego oczyszczenia, regulacji przetłuszczania skóry, nawilżenia, ujędrnienia i minimalizacji zmarszczek. Zaleca się jednak systematyczne wykonywanie takich zabiegów przynajmniej raz w miesiącu, aby podtrzymać ich efekt przez cały rok. Z kolei seria trzech zabiegów hydradermie lift guinot jest wskazana, by zapewnić skórze dobrą kondycję i przywrócić jej elastyczność, blask, a także poprawić owal twarzy.

Pierwszym etapem zabiegu hydradermii jest jonoforeza, czyli elektroterapia. Wykonuje się wówczas masaż specjalnymi elektrodami. Pomaga on wprowadzić aktywne składniki pochodzenia roślinnego w głąb skóry, a także dodatkowo ją oczyścić. Pod wpływem działania wykorzystywanego w ramach jonoforezy prądu wysokiej częstotliwości, dotleniamy komórki skóry i pobudzamy ich aktywność. Prąd ten ma również działanie antybakteryjne. Z tego powodu zabieg ten polecany jest nie tylko osobom, które potrzebują głębokiego nawilżenia lub chcą zredukować zmarszczki, ale również pacjentom zmagającym się z niedoskonałościami. Następnie wykonuje się masaż dotleniający, który ma dodatkowo działanie relaksacyjne i nakłada na twarz maskę dobraną do indywidualnych potrzeb skóry.

Łagodna elektroterapia oraz delikatny masaż elektrodami sprawia, że pod wpływem działania prądu wysokiej częstotliwości dotleniamy głębokie warstwy skóry. Jonoforeza może być wykorzystana w przypadku każdego rodzaju skóry z problemem braku jędrności, elastyczności, nawilżenia, przetłuszczenia czy niedoskonałości.

Wytwarzany podczas zabiegu impuls do wznowienia pracy mięśni sprawia że hydradermia to program, który przy użyciu gimnastyki twarzy i odpowiednio dopasowanych do potrzeb pacjenta składników aktywnych jest najbardziej kompleksową i zindywidualizowaną metodą, która przywraca skórze odpowiednie napięcie, redukuje oznaki starzenia, poprawia kontur i przywraca naturalne rysy twarzy. Stymulacja mięśni dotlenia  cerę, ujednolica koloryt skóry, eliminuje martwe komórki i gwarantuje odbudowę włókien kolagenowych. Program hydradermie lift deluxe z podwójną jonizacją jest najchętniej stosowany wśród zabiegów marki guinot.

Hydradermia guinot a hydra peeling

Hydra peeling guinot to procedura o właściwościach nawilżających, rozświetlających i odnawiających skórę. Jest to progresywny zabieg złuszczający, który jest świetną alternatywą dla bardziej inwazyjnych procedur medycznych, takich jak peelingi medyczne. Zabieg hydra peeling guinot oparty jest między innymi na doskonałych właściwościach kwasu fitowego a także biolaktynowego, dzięki czemu złuszcza skórę delikatnie, lecz skutecznie, odnawiając ją, redukując oznaki starzenia, zmniejszając widoczność przebarwień, a także rozświetlając cerę. Dodatkowo działanie zabiegu jest progresywne i stopniowe.

Wskazania do zabiegu hydra peeling guinot to przede wszystkim pozbawiona blasku i ziemista cera. Warto wykonać go również w przypadku kiedy nasza twarz, szyja lub dekolt są odwodniona i pojawiają się na nich drobne zmarszczki. Program hydra guinot bardzo często wykorzystywany jest również przed większymi wyjściami jako zabieg bankietowy, ponieważ już po jednym zabiegu zauważymy spektakularne efekt.

Komu polecana jest hydradermia lift?

Hydradermia to zabieg, który dostępny jest w wersjach dostosowanych do potrzeb różnej skóry i działa jak delikatna sesja bodybuildingu ze względu na to, że wykorzystywana w nim jonoforeza daje impuls do wznowienia pracy mięśni, ćwiczy je, a także unosi rysy twarzy, nadając jej młodzieńczy wygląd. Z tego powodu hydradermie lift to zabieg, który nazywany jest rewolucją młodości. W jego przebiegu dochodzi do stymulacji mięśni twarzy, w związku z czym poprawia się ich napięcie, a efekt jest podobny do tego, którego spodziewamy się po liftingu. Ten naturalny lifting twarzy napina skórę, ujędrnia ją i ćwiczy mięśnie twarzy, dzięki czemu odzyskują one napięcie, a aktywność komórkowa jest reaktywowana. Dodatkowo rysy twarzy stają się uniesione.

Zabieg hydradermii lift polecany jest więc osobom, które zmagają się z brakiem jędrności skóry, drobnymi zmarszczkami i utratą elastyczności naskórka. Drenaż detoksykujący, który wykorzystuje się w tym zabiegu, w widoczny sposób relaksuje mięśnie, eliminuje toksyny z organizmu i usprawnia krążenie krwi. Stymulacja mięśni z kolei sprawia, że delikatnie są one ćwiczone, dzięki czemu odzyskują odpowiednią objętość, a twarz staje się zrelaksowana. Uzupełnieniem tego zabiegu jest masaż modelujący, który odżywia, rewitalizuje, napina i ujędrnia skórę.

Zabieg hydradermie youth z kolei polecany jest w przypadku kiedy potrzebujemy zrealizować kilka celów pielęgnacyjnych. W nieco ponad godzinę trwania tej procedury skóra staje się głęboko oczyszczona, zrewitalizowana, zrelaksowana, dotleniona i nawilżona. Sekrety tego zabiegu to dynamiczna jonizacja, która zapewnia szybkie i efektowne dostarczenie i rozprowadzenie składników aktywnych dopasowanych do typu skóry. Z kolei elektroda termiczna stymuluje aktywność komórkową, zwiększając dotlenienie komórek i pobudzając mikrokrążenie. Kosmetolog uzupełnia zabieg masażem modelującym, który przywraca skórze równowagę, pobudza i uelastycznia naskórek. Masaż relaksacyjny przywraca skórze równowagę, przywracając jej odpowiednie napięcie, poprawę konturu twarzy, a także napięcia skóry.

Już po pierwszym zabiegu możemy liczyć na intensywne nawilżenie twarzy, szyi i dekoltu. Drobne linie wokół ust i szyi są wyeliminowane. Zabieg ten sprawia, że twarz jest zrelaksowana, mięśnie odzyskują napięcie. Procedura ta opiera się na liftingującym oraz biorewitalizującym działaniu prądu. Poprzez drenaż tkanki podskórnej, możemy liczyć na odmłodzenie dzięki stymulacji mięśni twarzy, poprawę napięcia skóry i redukcję opadającego konturu twarzy. Procedura ta pozwala odzyskać odpowiednią objętość naskórka i zmniejsza widoczność porów. Jest procedurą nie tylko spłycającą rozszerzone pory, ale także usuwającą zmiany pigmentacyjne na twarzy, a więc wyrównuje jej koloryt.

Przeciwskazania do zabiegu hydradermie lift guinot

Hydradermia to zabieg, który wygładza skórę, przywraca jej elastyczność i jędrność, poprawia owal twarzy, a także kondycję naskórka na szyi i dekolcie. Wyrównuje koloryt twarzy, nawilża skórę, odżywia, ujędrnia i regeneruje. Jest polecany osobom zmagającym się zarówno z szarą i ziemistą cerą, różnego rodzaju niedoskonałościami, a także zmarszczkami. Jednak Istnieją pewne przeciwwskazania do wykonania tego zabiegu. Bezpośrednio po nim nie zaleca się korzystania z sauny, basenu oraz wzmożonej aktywności fizycznej, a także wystawiania skóry na działanie promieni UV. Dodatkowo po takim zabiegu należy stosować kosmetyki dobrane przez kosmetologa.

Wśród przeciwwskazań do zabiegu hydradermia guinot wymienia się choroby serca, a także obecność w okolicy zabiegowej metalowych implantów. Przeciwwskazaniem jest także ciąża i okres laktacji oraz stany zapalne, choroby wirusowe, epilepsja, nowotwory, choroby tarczycy, ropne stany zapalne skóry oraz tkanek miękkich, a także uczulenie na którykolwiek ze składników używanych podczas tej procedury.