Go Active Show_glowne

Go Active Show – największe w Polce targi sportowe startują już w maju

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja największych w Polsce targów sportowych Go Active Show. Ich ambasadorkami zostały Ewa Chodakowska oraz Joanna Jędrzejczyk. Nie zabraknie na nich także innych osobowości ze świata sportu i fitnessu, a wśród nich Doriana Yates czy Qczaja. Targi odbywać się będą w dniach 18-20 maja 2018 r. w Ptak Warsaw Expo. Trwa sprzedaż biletów oraz darmowa rejestracja branżowych odwiedzających.


Go Active Show – targi i show w jednym

Ada Palka
Ada Palka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Targi Go Active Show dedykowane są zarówno dla sportowych profesjonalistów, jak i amatorów. Znajdziecie na nich różne strefy tematyczne, a wśród nich: Fitness Arena (pilates, yoga, jumping fitness, a także debiut – aqua fitness), Fight Arena (KSW, boks, karate, kravmaga, brazylijskie ju-jitsu i tajski boks), Strong Arena (Strongman i arm-wrestling), Bodybuilding Arena (czyli strefa kulturystyczna z prestiżowymi zawodami IFBB DimondCup), Crossfit Arena, Indoor Cycling (z wielkim maratonem kolarskim wewnątrz hali), Strefa Health Life Cooking z pokazami kulinarnymi oraz strefa promująca zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną wśród dzieci – Kids Zone.

Daniel Qczaj
Daniel Qczaj, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Go Active Show – a co w programie imprezy?

 Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Na odwiedzających czekać będzie wiele atrakcji. Możecie wziąć udział w treningach, spróbować swoich sił w zawodach oraz pokazach, a ponadto seminariach kursach i szkoleniach. A może wystartujecie w sportowym wyzwaniu przygotowanym przez Ewę Chodakowską – zawodach Choda Games podczas których równocześnie na 7 torach rywalizować będzie siedmiu śmiałków? A na nich czekać będzie bieg wahadłowy, skok z pełnym wyprostem na skrzynię, jazda na rowerze spinningowym, burpees, ćwiczenia na wioślarzu, spacer farmera z kettlami oraz ćwiczenia z piłą lekarską.

Pamela Stefanowicz, Mateusz Janusz
Pamela Stefanowicz, Mateusz Janusz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Obok Chodakowskiej, twarzą wydarzenia będzie także wielokrotna zawodowa i amatorska mistrzyni świata, Europy i Polski – Joanna Jędrzejczyk. Specjalnie na targi przygotowała premierową prezentację jej nowego programu treningowego – fitcombat, który będzie połączeniem elementów sztuk walki i fitnessu.
Gośćmi Go Active Show będą także inne gwiazdy sportu z kraju i zagranicy – zawodnicy, sędziowie oraz trenerzy. Będziecie mogli z nimi poćwiczyć podczas pokazowych treningów, a także zdobyć autograf, czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Lista gwiazd Go Active Show stale się wydłuża.

Robert Burneika
Robert Burneika, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
Patrycja Bukowska, Martyna Bukowska
Patrycja Bukowska, Martyna Bukowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

To jednak nie koniec atrakcji. Czekają na Was również konferencje oraz seminaria, w tym I Ogólnopolskie Forum Aqua Fitness z udziałem prezenterów i instruktorów z całego kraju. II Targi Sportowe Go Active Show 2018 odbędą się w dniach 18-20 maja, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych na targi dowiozą bezpłatne autobusy z centrum Warszawy. Szczegóły i bilety na stronie wydarzenia: goactiveshow.pl.