Wakacyjny rejs… z ITAKĄ!

Wakacje to wyjątkowy czas, podczas którego staramy się jak najwięcej wypocząć i skorzystać z pięknej pogody, która jest w tym okresie w Polsce. Coraz mniej osób wyjeżdża za granicę i stara się spędzić czas w naszej ojczyźnie, wybierając jedną z wielu dostępnych atrakcji. Mieszkamy w pięknym kraju, który z roku na rok się rozwija i ma do zaoferowania coraz więcej ciekawych miejsc. Świetnym sposobem na spędzenie wyjątkowego czasu w towarzystwie najbliższej rodziny i znajomych, mogą być wyjątkowo ekskluzywne rejsy statkiem.

Rejs statkiem

Jeszcze kilka lat temu rejs statkiem kojarzył się z bardzo ekskluzywną wycieczką, która kosztowała wiele tysięcy złotych i mogły sobie na nią pozwolić wyłącznie elity. Biura podróży postarały się jednak o to, żeby osoby w każdym wieku mogły spędzić wyjątkowy czas i nie przepłacać za daną wycieczkę. Rejsy statkiem to świetna alternatywa dla jazdy samochodem, autokarem, a także dla lotów samolotem, za którymi nie każdy przepada i sporo ludzi się ich po prostu obawia.

Na pokładzie luksusowego statku każdy z uczestników wycieczki może poczuć się wyjątkowo. Nowoczesne statki posiadają bowiem mnóstwo atrakcji podobnych do tych, które możemy spotkać na lądzie. Baseny, kasyna, luksusowe restauracje, sale kinowe, siłownie, czy korty tenisowe, to tylko niektóre z atrakcji, które są dostępne dla gości na pokładach. Widać więc, że tego typu wycieczka może spodobać się osobie w każdym wieku. Starsi z całą pewnością wybiorą masaże oraz relaks w spa. Młodsze osoby pójdą na jedną z imprez i będą się tam bardzo dobrze bawić.

Biuro podróży ITAKA

Wyjątkową ofertą może poszczycić się Biuro podróży ITAKA, które specjalnie dla swoich klientów postanowiło wynająć statek tylko dla swoich klientów. Biuro miało na celu to, aby wszystkie osoby, które wykupiły wycieczkę czuły się swobodnie i mogły rozmawiać z załogą statku w języku ojczystym. Statek posiada bardzo wysoki standard i ma aż 7 pokładów, 9 typów kabin i wiele atrakcji, które zostały już opisane powyżej. Wynajęty w całości dla naszych rodaków statek marzeń pływa przede wszystkim na Wyspy Kanaryjskie, które są od wielu lat jednym z najczęstszych miejsc, w które wybierają się na wakacje Polacy.

Oprócz tego pięknego miejsca w Hiszpanii rejsy odbywają się również na portugalską Maderę i do Maroko. Jak więc widać jest to wspaniała okazja na to, by zrobić komuś niespodziankę i zabrać go na szczególny rejs, który z pewnością ma szansę zapaść w pamięci na długie lata. Rejsy statkami są świetną alternatywą dla osób, które spędzają od wielu lat wakacje nad morzem, lub latają samolotem w to samo miejsce.

Ocean Majesty

Taka odmiana i nowe miejsce docelowe jest raz na czas bardzo wskazane i zalecane osobom, które szukają nowych wyzwań. Statek – „pływający hotel” – wynajęty przez ITAKĘ nosi nazwę „Ocean Majesty” i ma ogromną szansę na podbicie serc Polaków. Patrząc przez pryzmat ceny, która dla wielu naszych rodaków ma naprawdę duże znaczenie, rejs statkiem może okazać się świetną opcją na zafundowanie sobie wyjątkowej w dobrej cenie!


Artykuł Partnera