reusero.com

Dekoracje na walentynki – zrób je sama

Dla jednych walentynki, to komercja, dla innych dzień, w którym warto powiedzieć ukochanej osobie ,,Kocham Cię” i stworzyć w domu odpowiedni nastrój do wyrażenia swoich uczuć. Podpowiadamy, w jaki sposób możesz to zrobić.

Walentynki w domu – użyj wyobraźni

reusero.com

Walentynki spędzone w domu wcale nie muszą oznaczać nudy. Nie musisz chodzić do restauracji czy kina, aby stworzyć wyjątkowy nastrój. Ba! Możesz zadbać o lepszy. Wystarczy kilka akcentów, by walentynkowa kolacja była niezapomniana. Pomyśl więc nie tylko o smacznym jedzeniu, ale także o podaniu go w odpowiedniej oprawie.

Dekoracje walentynkowe zrób to sam

Walentynki, to bardzo dobry czas, aby wykazać się swoją kreatywnością. Ukochaną osobę na pewno ucieszy fakt, że włożyłaś w przygotowania do nich dużo pracy i serca. Możesz zrobić wiele walentynkowych dekoracji nie spędzając na ich przygotowaniu wielu godzin. Czasem wystarczy kilka gałązek, spinaczy i zdjęć (albo wyciętych serduszek), aby stworzyć świetny miłosny akcent.

reusero.com

Nie zapominaj także o świeczkach oraz mocy kwiatów. Te, oprócz nadania nastroju, staną się bardzo dobrym afrodyzjakiem.

reusero.com

Doceń także moc muzyki. Puść w tle Waszą ulubioną piosenkę, albo po prostu stwórz ścieżkę dźwiękową z miłosnych kompozycji. Zresztą sama wiesz, jaką wybrać, abyście poczuli się dobrze. Najważniejsze już zrobiłaś…postarałaś się. A to Twój partner powinien docenić i utwierdzić się w przekonaniu, że jest dla Ciebie najważniejszy.