Czym charakteryzuje się dobra odżywka do rzęs?

Recepta na piękne rzęsy jest prostsza, niż możesz to sobie wyobrazić. Wystarczą dwie rzeczy – konsekwencja i dobrej jakości kosmetyk, który to zapewni. Nie wiesz, a może nie odkryłaś jeszcze produktu, który pomógłby Ci osiągnąć wymarzone efekty? Sprawdź panujące trendy i opinie Pań, które wybrały swoją odżywkę do rzęs!

Siła dobrego kosmetyku jest w składnikach

To, co przesądza o działaniu, skuteczności odżywek do rzęs to stężenie i dobór zawartych w nich składników aktywnych. Jednym z najlepiej działających składników jest Bimatoprost, który w 2008 roku wszedł na rynek kosmetyczny decyzją FDA (Agencji Żywności i Leków). Użyty w dopuszczalnym stężeniu nieprzekraczającym 0,03% w całym produkcie, nadaje rzęsom istnie spektakularną długość. Regularne używanie odżywki https://eleverlashpoland.pl pozwoliło osiągnąć efekty o 91% dłuższych rzęs. Naturalne, gęste, długie i ciemne kępki to marzenie niejednej kobiety na świecie. Od teraz, stosując ten produkt po wieczornym oczyszczaniu twarzy i oczu oraz dokładnym demakijażu możesz je spełnić. Efekty dostrzeżesz szybko, bo po 2 tygodniach od pierwszej aplikacji. Na całkowity efekt będziesz musiała poczekać zaledwie przez 6-8 tygodni.

Sukces odżywek do rzęs

Każda kobieta chce mieć pewność, że produkt którego używa, nie uczuli jej, ani nie podrażni. Naturalne składniki, badania laboratoryjne oraz testy kliniczne na badanej grupie kobiet, pozwalają zagwarantować pełne bezpieczeństwo. Brak zaczerwienienia powiek, swędzenia, pieczenia oczu, reakcji alergicznych to podstawa dobrego produktu. Najlepsza odżywka do rzęs musi działać i być w pełni bezpieczna. Ważne jest także poczucie odpowiedzialności producenta. Warto zwrócić uwagę na tych, którzy szczerze informują o nierekomendowaniu preparatu ciężarnym i karmiącym Paniom. Wynika to z ostrożności i braku szczegółowych badań w tym zakresie.

Wydajność odżywki

Odżywki występują w różnej wielkości opakowaniach. Warto jednak mieć na względzie, że nie liczy się wielkość opakowania , a wydajność produktu. 3 mililitrowe opakowanie preparatu Eleverlash, to nie tylko okazja do tego, by wziąć je w każdą małą podróż. Siłą dobrej odżywki jest również wysoka koncentracja składników aktywnych. Warto, aby w jej składzie poza bimatoprostem był glikol propylenowy oraz tripeptyd. Zapewni on rzęsom przyśpieszony wzrost oraz gęstość. Po odbyciu pełnej kuracji produktu z tak dobrym składem można przejść na aplikację 2-3 razy w tygodniu w celu podtrzymania efektów. To dodatkowo ogromna oszczędność czasu i pieniędzy!