Czarna Maxi w wersji Iceberg

Czarna Maxi w wersji Iceberg

Dzisiaj spróbujemy obalić mit o ponadczasowej małej czarnej. Elegancja to także długie sukienki do kostek nazywane potocznie sukienkami maxi. Wśród odzieży Iceberg znajdziemy ich wyjątkowe modele. Z czym je nosić? Na jakie okazje? Czy pasują każdej z nas?

Iceberg – maxi czy mini?

Na wybiegach z łatwością możemy dostrzec, że sukienki mini lata świetności mają już za sobą. Obecnie coraz częściej możemy zauważyć natomiast sukienki maxi, sięgające aż do kostek. Jest to model, który odpowiada wielu sylwetkom. Ponadto, możemy ją łączyć z różnymi dodatkami, dzięki czemu stworzymy eleganckie, stylizacje wieczorowe, ale możemy także wykorzystać je do codziennych strojów.

Czarna Maxi – podstawa Iceberg

Wśród szerokiej oferty ubrań Iceberg znajdziemy klasyczną, długą sukienkę o tradycyjnym kroju. Sukienka ta wykonana jest z delikatnego, lejącego się materiału. Będzie on dostosowywał się do każdej sylwetki, dlatego każda kobieta, niezależnie od wieku czy figury, będzie w tej sukience wyglądać korzystnie. Ponadto, posiada ona ciekawe rozcięcie wzdłuż uda, które odsłania nieco ciała. To niewielki akcent, jednak robi piorunujące wrażenie. W pasie znajduje się gumka podkreślająca talię. Wystarczy dodać do sukienki mieniącą się kopertówkę i klasyczne szpilki, a całość będzie prezentowała się prosto i elegancko.

Czarna Maxi – z pazurem

W kolekcji odzieży Iceberg znajdziemy także długą sukienkę o nieco bardziej wyrazistym charakterze. Sukienka wykonana jest z poliamidu oraz bawełny, a jej główną zaletą jest ciekawy krój. Sukienka jest odcinana w talii. Góra jest wiązana na szyi i posiada przezroczysty dekolt. Dodatkowo jest on ozdobiony błyszczącymi gwiazdkami. Dół sukienki swobodnie spływa po sylwetce ku ziemi. Wystarczy upiąć włosy w wysoki kok oraz wybrać srebrne szpilki. Całość dopełnimy klasyczną kopertówką. To perfekcyjna stylizacja na przyjęcia czy spotkania ze znajomymi.

Dodatki, czyli przyjemna konieczność

Jeśli jednak wciąż pozostajemy miłośniczkami małej czarnej możemy podkreślić naszą stylizację wyjątkowymi butami Iceberg. W ofercie znajdziemy bowiem niecodzienne szpilki. Są one koloru białego i posiadają wiele ciekawych naszywek. Szpilki posiadają obcas o średniej wysokości, dlatego będą wygodne dla każdej kobiety.

Marka Iceberg to ciekawa alternatywa dla klasycznych, wyjściowych sukienek. Dzięki niej możemy założyć modne sukienki maxi i urozmaicić stylizacje wyjątkowymi szpilkami. To idealny zestaw w nadchodzącym sezonie.