adweek.com

Sneakersy – jakie będą modne wiosną 2018?

Sneakersy od wielu sezonów stanowią absolutny must have wielu stylizacji ciesząc się niesłabnącą popularnością. Koniecznie zaopatrzcie w nie szafę także i teraz. Wiosna-lato 2018 upłynie pod znakiem ich wyrazistych kolorów, ale nie tylko. Sprawdźcie, w jakie modele warto zainwestować.

Sneakersy możecie zestawić w zasadzie z każdą stylizacją. Będą doskonale komponować się zarówno w zestawieniu ze sportowym strojem, zwiewną sukienką, jak i elegancką marynarką. Nie bójcie się eksperymentów. Moda to przecież zabawa, którą można podkreślić trendami.

Sneakersy – co powiecie na pastele?

Pastelowe barwy, to nic odkrywczego, ponieważ znacie je zapewne doskonale z poprzednich sezonów. W tym również będziecie na topie, jeśli na nie postawicie. Delikatne róże, mięta czy żółcie będą jak najbardziej wskazane. Zestawiajcie je śmiało ze spódnicami midi czy dżinsami 7/8. Nadacie stylizacji stylu, a przy tym jednocześnie wyeksponujecie buty.

snekersy 2

Sneakersy na sportowo

Znacie tzw. brzydkie modele? To sportowe, których popularność nie słabnie od wielu sezonów. W tym modne będzie noszenie tych, które przypominają obuwie z lat 90. Duet dziwnej podeszwy i fantazyjnej formy będzie w tym sezonie bardzo modny.

snekersy 1

Dodaj stopie blasku

Metaliki poradzą sobie w tym sezonie także bardzo dobrze. Nie bójcie się ich w wersji brokatowej czy lateksowej. Świecące buty na nogach, to tej wiosny prawdziwa perełka stylizacyjna.