Cutera Enlighten™ Triplex, czyli nowa era w leczeniu laserowym!

Urządzenia laserowe są wykorzystywane w dermatologii estetycznej od ponad 40 lat, choć to w przeciągu kilku ostatnich lat zaszły w tej dziedzinie największe zmiany. Lasery zdecydowanie zrewolucjonizowały medycynę, zapewniając pacjentom skuteczną walkę z różnorodnymi zmianami skórnymi bez potrzeby użycia skalpela. Na początku swojej drogi lasery nie były jednak pozbawione wad – mimo wysokiej skuteczności w usuwaniu wybranych mankamentów urody, narażały pacjenta na ból, długi okres rekonwalescencji i szereg innych skutków ubocznych. Dziś lasery są jednymi ze skuteczniejszych i bezpieczniejszych urządzeń stosowanych w całej medycynie estetycznej przy usuwaniu blizn, przebarwień, tatuaży czy zmarszczek. Można z pełnym przekonaniem powiedzieć, że nadeszła nowa era w leczeniu laserowym, a zawdzięczamy to m.in. Cutera Enlighten™ Triplex – wyjątkowemu systemowi laserowemu, którym dysponują specjaliści z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie.

Lasery pikosekundowe – przełom dla laseroterapii

Nowe technologie całkowicie odmieniły oblicze współczesnej medycyny estetycznej, wnosząc do niej nową jakość i zwiększając efektywność poszczególnych terapii, a tym samym skracając do minimum ich czas. Nowoczesne technologie, tak jak technologia pikosekundowa zastosowana w laserze Cutera Enlighten™ Triplex, pozwoliły odnieść lekarzom i pacjentom prawdziwy sukces terapeutyczny tam, gdzie do do tej pory nie było takich możliwości. Cutera Enlighten™ Triplex to wyjątkowy system laserowy, który sprawił, że laserowe usuwanie blizn, zmarszczek, tatuaży, rozstępów czy przebarwień stało się niezwykle skutecznym, bezpiecznym i komfortowym dla pacjenta zabiegiem.

Cutera Enlighten™ Triplex – technologia doskonała w każdym calu

Cutera Enlighten™ Triplex jest laserem najnowszej generacji, który wykorzystuje innowacyjną i unikalną technologię łączenia wiązki laserowej i fali akustycznej w pikosekundach. To pierwsza tak wielozadaniowa platforma na rynku medycznym, która dzięki różnym długościom fali oraz piko- i nanosekundowym impulsom posiada tak szeroki wachlarz zastosowań – od usuwania drobnych przebarwień i zmarszczek, aż po usuwanie kolorowych tatuaży, makijażu permanentnego, rozstępów czy blizn różnego pochodzenia. Cutera Enlighten™ Triplex pozwala objąć zabiegami całą powierzchnię ciała, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru twarzy, dekoltu, szyi czy dłoni, na których najczęściej pojawiają się zmiany skórne kwalifikujące się do leczenia laserowego. Specjaliści z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie polecają zabiegi laserowe przy pomocy systemu Cutera Enlighten™ Triplex w szczególności tym osobom, które oczekują szybkich i skutecznych efektów w walce z wybranymi niedoskonałościami – bez użycia skalpela, ryzyka blizn, bólu czy długiego okresu rekonwalescencji.

Zabiegi laserowe dostosowane do potrzeb pacjentów

Prawdziwym sekretem działania Cutera Enlighten™ Triplex jest to, że jest w stanie zastąpić kilka różnych urządzeń laserowych dostępnych w medycynie estetycznej – dzięki możliwości wykonywania zabiegów laserowych w różnych trybach oraz zmiany każdego parametru indywidualnie według potrzeb pacjenta, można znacząco zwiększyć skuteczność przeprowadzanego zabiegu. System Enlighten oferuje bogactwo możliwości, które polega głównie na zastosowaniu kilku rodzajów terapii (Pico Genesis by Enlighten Triplex, Pico MLA by Enlighten Triplex, Pico + Nano by Enlighten Triplex), które zostały dostosowane do różnych problemów skórnych pacjentów.

Więcej informacji na temat terapii oferowanych przez system Cutera Enlighten™ Triplex znajdziesz na stronie: https://bienkowscyclinic.pl/kategorie-zabiegow/hi-tech-najnowsze-technologie-medyczne/