Chcesz spróbować peggingu? Strapon to obowiązkowe akcesorium, w jakie powinieneś zainwestować!

Dildo i strapon to dwa pasujące do siebie gadżety. Jeśli chcemy spróbować peggingu, to właśnie po te akcesoria powinniśmy sięgnąć w pierwszej kolejności. Tutaj oczywiście pojawiają się pytania: jakie gadżety będą najlepsze? Na co warto zwrócić uwagę przed zakupem? Sprawdźmy! 

Jaki strapon dla początkujących wybrać?

Co to jest strapon? Jest to rodzaj uprzęży zakładanej wokół pasa, czasem bioder i kroku. Zabawka pozwala na łatwe zamocowanie do niej wibratora lub dilda, by z jego pomocą móc penetrować waginalnie lub analnie partnera podczas naszych seksualnych zabaw. 

Strapony powstały z myślą o lesbijkach i parach heteroseksualnych, które chcą spróbować peggingu i dominacji. Jeśli myślisz tej formie erotycznej zabawy, lub dopiero stawiasz w tym świecie pierwsze kroki, to warto wybrać uprząż dla początkujących. Można je kupić na przykład w sklepie KinkyWinky.pl: https://www.kinkywinky.pl/akcesoria-erotyczne/dilda/strap-on/.

 

Strapon dla początkujących 

To elegancka subtelna uprząż, która dzięki trzem wymiennym oringom pozwala zamocować do niej dildo lub wibrator o dowolnej średnicy. To świetny gadżet, jeśli chcesz zintensyfikować analne doznania podczas seksu ze swoim partnerem lub partnerką. Gdy mamy już pewne doświadczenia, to możemy próbować innych uprzęży, dopasowując je do swoich potrzeb. Może każda ze stron powinna mieć swoją własną i czasami po prostu zamienić się rolami? Warto próbować różnych opcji. 

Sex ze straponem ‒ jak zacząć?

Gdy już zdecydujemy, że chcemy urozmaicić nasze zabawy i dodamy do nich pegging, warto skierować swoje kroki do dobrego sklepu z akcesoriami erotycznymi, na przykład KinkyWinky.pl. Znajdziemy tam strapony idealnie dopasowane do naszych potrzeb. 

Bez względu na to, czy będzie Cię interesował strapon dla kobiet (tak zwany domina strapon), czy klasyczny strapon dla mężczyzn, który można wykorzystać do podwójnej penetracji, znajdziesz go właśnie w takich dobrych sklepach z akcesoriami erotycznymi. 

Gdy już wybierzemy idealny gadżet, dopasujmy do niego odpowiednie dildo lub wibrator. Jeśli nie wiesz, jaki będzie dla Ciebie najlepszy, nie obawiaj się zapytać. Profesjonalni doradcy chętnie pomogą i podpowiedzą, a co najważniejsze, zapewnią pełną dyskrecję. Pamiętaj, pierwsze przygody ze straponem nie powinny zaczynać się od dilda w rozmiarze XXL. Metoda małych kroków jest o wiele lepsza.

Nie zapomnij o nawilżeniu!

Lubrykant na bazie wody, do wibratorów i dildo z silikonu medycznego

 

Już prawie można zaczynać. Mamy uprząż, mamy dildo, brakuje jeszcze odpowiedniego nawilżacza. Pegging lubi żel. Seks analny wymaga odpowiednio dużo lubrykantu, dzięki któremu o wiele łatwiej o przyjemne doznania. Warto sięgnąć po nawilżacze na bazie wody, gdyż nie uszkodzą one naszych zabawek, które zazwyczaj wykonane są z silikonu medycznego. 

Dopasujcie się do siebie

Pierwsze zabawy ze straponem mogą wymagać odrobiny cierpliwości. Musicie poznać Wasze potrzeby. Podczas zmiany pozycji lub zbyt gwałtownych ruchów może się on poluzować, ale bez obaw ‒ paski można szybko zacisnąć ponownie. 

O straponie pomyśl jak o partnerze, z którym musisz zbudować więź. Im lepiej się poznacie, tym większą przyjemność dają kolejne zbliżenia. Dzięki temu szybko dojdziecie do perfekcji, a pegging stanie się niesamowitą, pełną przyjemności, zabawą w Waszej sypialni. Lubrykant i zaufanie to podstawa, ale nie zapominajmy o grze wstępnej. Nakręćcie się wspólnie. Im będzie goręcej, tym dalej zajdziecie!