moda 2020
victor.it

Trendy w modzie – sprawdź, czego unikać w 2020 roku

Pojawiają się i znikają po to, aby wrócić ze zdwojoną siłą. Moda kołem się toczy, więc jeśli chcesz być z nią za pan brat, sprawdź, jakich butów, dodatków i ubrań unikać, aby być w modowych trendach 2020.

Trendy w modzie 2020 – unikaj neonów

Szał na neonowe ubrania i dodatki minął wraz z latem 2019. O ile pojawiały się one niemal wszędzie – od kapeluszu, bo torebki, ubrania i buty, tak teraz boom na nie jest po prostu passe. Moda na lato 2020 absolutnie odżegnuje się od skrzących jaskrawością barw uznając je znów za symbol kiczu. Nie wyrzucaj jednak neonów, a raczej schowaj je na dno szafy. Z pewnością za jakiś czas wrócą, kto wie czy nie ze zdwojoną siłą. Z trendami w modzie różnie bywa. Na pewno projektanci o nich nie zapomną.

Moda 2020 – sneakersy na platformie odeszły w zapomnienie

Toporne sneakersy na platformie, zwane także przez wielu jako ugly shoes święciły triumfy u większości projektantów w ubiegłym roku. Okazuje się, że nic nie może wiecznie trwać i tak szybko jak się pojawiły, tak też znikają. Cały świat opanowały platformy, które łączono zarówno ze zwiewnymi sukienkami, jak i dżinsami czy krótkimi spodenkami. Okazuje się jednak, że w tym roku moda pożegnała się z nimi. Czy na długo? To się okaże. W tym roku w trendach będą zdecydowanie bardziej kobiece modele. Sneakersy nie odejdą też w zapomnienie, ale powinny prezentować się w zdecydowanie lżejszej wersji niż gruba, toporna podeszwa.

Motywy zwierzęce schowaj na dno szafy

Motywy zwierzęce pojawiające się na dodatkach, ubraniach, torebkach – wszędzie, gdzie tylko się da – nie będą porządane w tym roku w modnych stylizacjach. Do łaska wraca minimalizm i klasyka, które chyba nigdy nie przestaną być modne. W zależności od sezonu są po prostu mniej lub bardziej na czasie.

Kombinezony w modzie 2020

Kombinezony były hitem lata 2019. W każdej wersji – długiej, krótkiej, neonowej, stonowanej – dozwolone pod każdym względem. Pojawiały się zarówno stylizacjach codziennych, jak i wieczorowych. Teraz już raczej można założyć je okazyjnie, albo zastąpić je na dobre zwiewną sukienką, shortami czy krótkimi spodenkami.

moda 2020
daniellevaliente.com

Biżuteria 2020

Bursztynek, znalazłam go na plaży. Muszelki, piękne małe muszelki zdobiące rzemyki lub srebrne łańcuszki – która z nas nie skusiła się chociaż na jeden gadżet biżuteryjny z nimi w roli głównej. Jeśli chcecie wyglądać modnie, schowajcie je teraz na dno szuflady. Jeszcze doczekają się wielkiego come backu.

Modne dodatki do włosów 2020 – które włożyć na dno szuflady?

Zdecydowanie błyszczące, duże spinki. W ubiegłym roku niemal każda celebrytka chwaliła się na instagramie spinkami, które błyszczały niczym księżyc w pełni i były ogromne jak kciuk. Im większe, tym lepsze i bardziej modne. Rok 2020 bije je jednak na głowę chustami i kobiecymi opaskami. Tylko patrzeć, jak na instastory któraś z gwiazd się w takich pojawi. A może już je widzieliście?