najmodniejsze brwi 2021

Modne brwi 2021 – poznaj najgorętsze trendy w makijażu brwi

Trendy w makijażu zmieniają się jak w kalejdoskopie, co doskonale widać na przykładzie brwi. Jeszcze kilka sezonów temu obiektem pożądania niemal każdej kobiety były mocno wyrysowane brwi z kwadratową końcówką, które dzisiaj są już passé. W 2021 roku makijażyści stawiają na naturalność i niekontrolowaną dzikość. Jak zatem prezentuje się zestawienie najgorętszych trendów w stylizacji brwi? Przedstawiamy najciekawsze propozycje.

Makijaż brwi 2021 – soap brows / fluffy brows

Mydełko do brwi to stosunkowa nowość na rynku kosmetyków kolorowych, który zdążył już zgromadzić całkiem duże grono zwolenniczek. Produkt charakteryzuje się dość zwartą konsystencją, przez co świetnie utrwala i ujarzmia włoski – nawet te, które na co dzień trudno okiełznać przy pomocy tradycyjnego żelu do brwi. Mydełko nakłada się zwykłą szczoteczką, przez co mamy pełną kontrolę nad kształtem brwi i kierunkiem ich wyczesania. Jes to idealny kosmetyk do uzyskania efektu „fluffy brows”, czyli krzaczastych i gęstych włosków pełnych objętości oraz naturalnego charakteru. Trend ten lansowany był już w poprzednich sezonach, jednak w tym roku pokazuje swoją prawdziwą moc.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez DUA LIPA (@dualipa)

Najmodniejsze brwi 2021 – 100% natural

A gdyby tak kompletnie nie podkreślić brwi przy robieniu makijażu codziennego i pozostawić je sauté? Mamy zatem dobrą wiadomość dla wszystkich kobiet, które, krótko mówiąc, nie przepadają za misternym dorysowywaniu brakujących włosów i nadawaniem im idealnego kształtu. „Undone brows” to absolutny hit tegorocznych trendów beauty. Nie dość, że nie musimy martwić się uzupełnianiem swoich kosmetycznych zapasów o nowe produkty do brwi, to w dodatku nie trzeba wyrywać pojedynczych sztuk. Po prostu żyją swoim życiem i mają się dobrze.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Cara Delevingne (@caradelevingne)

Hot trendy w makijażu brwi – „no brows”

Dość kontrowersyjny trend, który jest na swój sposób wyjątkowy. „No brows”, czyli modę na brak brwi lansowały największe mody na swoich pokazach. Błyskawicznie zyskały popularność wśród beauty youtuberek i profesjonalnych makijażystów, choć na ulicy próżno jeszcze szukać kobiet skrupulatnie kamuflujących swoje włoski na twarzy. Jak uzyskać ten niesztampowy efekt? Na brwi wystarczy nałożyć odrobinę porcelanowego korektora lub podkładu – w ten sposób stopią się ze skórą i stworzą z nią wspólną całość.

Makijaż brwi w 2021 roku – proste linie

W ostatnim czasie przybywa oryginalnych trendów makijażowych promowanych przez instagramerki czy tiktokerki. Jednym z nich jest stylizowanie brwi na prosto, czyli pozbycie się charakterystycznego łuku. Tutaj trzeba jednak zachować ostrożność – brwi wyregulowane na kształt linii prostej mogą mocno zmienić wyraz twarzy. Jednak to dalej tylko włoski, które z czasem odrosną. Można tutaj połączyć trend na cienkie brwi, który powraca po kilkunastu latach nieobecności na salonach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Antoinette (@esantoinette)