suknie slubne

Laurelle z nową kolekcją sukien ślubnych, zobacz co nowego

Marka Laurelle słynąca z szytych na miarę sukni zaprezentowała nową kolekcję sukni ślubnych na 2021 rok. Połączenie inspiracji najnowszymi światowymi trendami oraz zdecydowanej artystycznej wizji z iście rzemieślniczą dbałością o jakość choćby nawet najmniejszych detali zaowocowały szerokim i ciekawym wyborem, który zadowoli każdą Pannę Młodą zainteresowaną niepowtarzalną kreacją ślubną. Co szczególnie przykuwa uwagę w nowych projektach, na co zwrócić szczególną uwagę?

Nowa kolekcja na 2021 rok stoi pod znakiem wspaniałych, luksusowych ozdób, które sprawiają, że suknie są kwintesencją wyrafinowania.

Na pierwszy plan wysuwają się przede wszystkim niezwykle misterne koronki, podkreślające naturalne piękno. Bogato wyszywane, przyciągają wzrok, jednocześnie przysłaniają, ale też kuszą, wpisując się w piękne misterium ślubu jako rytuału przejścia, początku nowej życiowej drogi. Błyszczące detale powodują, że każdy ruch ciała ściąga spojrzenia, a cudowna giętkość cienkiej tkaniny idealnie podkreśla kobiece kształty. Panna Młoda w takiej złożonej kreacji staje się istną personifikacją Piękna! Wytworne koronki uzupełniane są eleganckimi kryształowymi naszyciami i podobnymi do gwiazd na wieczornym niebie cekinami, ułożonymi w misterne ornamenty, co sprawia, że cała suknia wygląda jak spektakularne, artystycznie wysmakowane dzieło sztuki. Uwagę zwracają także widowiskowe suknie z falbanami, w których użyto nieco delikatniejszych wzorów na materiałach, jak na przykład kropeczki, co daje niepowtarzalny efekt poprzez podkreślenie złożoności kroju prostotą tkaniny.

Nowa kolekcja 2021

Także dla tych Panien Młodych, które najwyżej cenią szlachetną prostotę formy, nowa kolekcja na 2021 rok ma idealne propozycje. Dla Pań o takim guście Laurelle przygotowało fasony nieco spokojniejsze i wysmakowanie minimalistyczne. Główną rolę gra w nich sam krój, w tym na przykład intrygujące rozcięcia i nietypowe sposoby podkreślenia talii, a nawet kołnierze! Wybierając jeden z tych niezwykle ciekawych fasonów mamy pewność, że nasz kreacja będzie absolutnie wyjątkowa, niebanalna, i całkowicie przyćmi wszystko to, do czego są przyzwyczajeni nasi goście. Te intrygujące kroje twórczo nawiązują do jakże teraz modnego, ikonicznie eleganckiego stylu lat dwudziestych i trzydziestych. Jednolity materiał użyty w tych modelach sukni mocno podkreśla ich stonowaną finezję, podkreślając idealną równowagę między tajemniczą skromnością formy a dyskretnym kuszeniem podkreślonego, uwodzicielskiego, kobiecego piękna. Niezależnie od wybranego fasonu, spektakularna nowa kolekcja na 2021 rok od Laurelle sprawi, że Panna Młoda będzie królowała jako wcielenie nieśmiertelnego Piękna!