dzien chlopaka

Jaki prezent na Dzień Chłopaka? 

Dzień Chłopaka obok dnia kobiet to jedna z okazji, aby podarować bliskim osobom niewielkie upominki. Dzień Chłopaka obchodzony jest 30 września. Dlatego bardzo często prezenty z tej okazji poszukiwane są nie tylko przez dorosłych, ale również przez młodszych, zwłaszcza jeżeli to święto obchodzone jest w szkole. Warto zastanowić się, komu chcielibyśmy wręczyć prezent z okazji dnia chłopaka 2023, a także na jaki upominek postawić. W przypadku personalizowanych podarków musimy tę kwestię przemyśleć nieco wcześniej. Jaki prezent sprawdzi się na Dzień Chłopaka? Podpowiadamy.

Jaki prezent na Dzień Chłopaka dla kolegów? Dzień Chłopaka w klasie

Ze względu na to, że Dzień Chłopaka obchodzony jest 30 września, a więc w czasie kiedy dzieci chodzą już do szkoły, bardzo często koleżanki z klasy chcą podarować kolegom drobne upominki, które wywołają uśmiech na twarzy chłopaków. Szukając prezentu na Dzień Chłopaka w klasie, warto określić najpierw budżet, jakim będziemy dysponowali na ten cel. Wśród drobnych podarków, które można wręczyć kolegom z klasy, wymienia się breloki do kluczy, magnesy czy małe niezbędniki majsterkowicza. Dobrym pomysłem jest także przyniesienie słodyczy do klasy i poczęstowanie wszystkich na przykład cukierkami czy ciastkami lub samodzielnie wykonanym przez koleżanki z klasy ciastem.

Jeżeli rodzice chcą pomóc dziewczynkom w przygotowaniu prezentu i uda im się zgromadzić nieco większy budżet, wówczas można pomyśleć o wykonaniu personalizowanych koszulek, na przykład ze śmiesznymi napisami lub kubków. Dobrym pomysłem będzie wręczenie każdemu koledze kubka z jego imieniem. Chłopcy z pewnością docenią ten miły gest i fakt, iż koleżanki wcześniej zaplanowały dla nich niespodziankę i wszystko tak świetnie zorganizowały.

Prezent na Dzień Chłopaka – jaki drobny upominek wręczyć swoim bliskim?

Szukając prezentu, który możemy wręczyć bliskim nam mężczyznom, powinniśmy zastanowić się, czy nie brakuje im konkretnych gadżetów. Zarówno podarunek z okazji dnia chłopaka, jak i Dnia Ojca czy Walentynek nie musi być kosztowny. Liczy się pamięć. Jeżeli nie stać nas na to, by kupować cokolwiek naszym mężczyznom pamiętajmy, że z pewnością ucieszą się już wtedy, kiedy złożymy im życzenia na Dzień Chłopaka. 

W ofercie sklepów internetowych i stacjonarnych jednak można znaleźć mnóstwo inspiracji niskobudżetowych. Na Dzień Chłopca możemy kupić bliskiej nam osobie na przykład breloczek do kluczy z jego imieniem lub ciekawą grafiką, kubek, T-shirt, skarpetki, poduszkę czy budzik. Takie prezenty mogą występować zarówno w wersji spersonalizowanej, jak i przedstawiać na przykład ulubionych superbohaterów chłopaka. Drobnym upominkiem wywołującym uśmiech na twarzy pełnoletnich mężczyzn może być również ich ulubione piwo lub inny alkohol. Młodsi chłopcy z kolei ucieszą się również z ulubionych słodyczy lub przekąsek. Pamiętajmy, że prezentem może być również wspólnie spędzony czas.

Upominek na dzień chłopaka. Jak spersonalizować prezent?

Zarówno na Dzień Chłopaka w szkole, jak i szukając prezentu na Dzień Mężczyzn dorosłych, możemy zdecydować się na personalizację upominków. Obecnie funkcjonuje wiele firm, które zajmują się takimi działaniami. Dostępne są one zarówno stacjonarnie, jak i online. Dlatego jeżeli chcemy postawić na oryginalny prezent na Dzień Chłopaka, możemy zastanowić się nad opcją personalizacji i stworzyć upominek z własnym imieniem obdarowywanej osoby. 

Dziewczyny często decydują się na to, by wręczać chłopakom personalizowane upominki i drobne gadżety, takie jak na przykład T-shirty, breloki, kubki, kufle na piwo, kieliszki, a nawet poduszki. takie gadżety mogą okazać się przydatne w codziennym życiu, a jednocześnie są niezwykle oryginalne i mamy pewność, że nikt inny nie będzie miał identycznego egzemplarza. Personalizowane prezenty są świetną propozycją nie tylko z okazji Dnia Chłopaka, ale również innych wydarzeń takich jak na przykład parapetówka, Dzień Dziecka czy Dzień Kobiet.

Pomysł na prezent na dzień chłopaka dopasowany do jego hobby

Jeśli zastanawiamy się, czym obdarować bliską nam osobę, pomyślmy o tym, jakie jest jej hobby. Doskonałym pomysłem na prezent dla chłopaka jest upominek, który jest dostosowany do jego zainteresowań i jest odpowiedni ze względu na wiek chłopca lub mężczyzny. Dlatego, jeżeli chcemy coś kupić na Dzień Chłopaka mężczyźnie, który uwielbia majsterkować, wówczas doskonale sprawdzą się wszelkie przedmioty ułatwiające mu realizację jego hobby, a więc na przykład dobrej jakości młotek. Możemy postawić też na skrzynkę na narzędzia lub nieco droższe sprzęty. 

Jeśli jednak chcemy obdarować swojego mężczyznę, na przykład urządzeniami takimi jak wiertarka, szlifierka, wkrętarka lub innymi specjalistycznymi narzędziami, sprawdźmy najpierw, czym się różnią poszczególne modele i który z nich będzie najlepszy. Jeżeli nie mamy wiedzy dotyczącej tego zagadnienia, możemy poprosić o pomoc kolegów chłopaka lub obsługę w sklepie, aby kupić dobrej jakości sprzęt i by był to idealny prezent. Czasami lepiej, zamiast zastanawiać się, który model jest lepszy, poprosić o pomoc kogoś, kto zna się na takich wyrobach lepiej od nas. Dobrą opcją jest również pozwolenie na to, by chłopak samodzielnie wybrał w określonym budżecie sprzęt do majsterkowania. Jest to jednak rozwiązanie, które sprawdzi się raczej w przypadku znajomości z dłuższym stażem.

Prezent z okazji dnia chłopaka 2023 – co jeszcze można wręczyć bliskiej osobie?

30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka. Co jeszcze wówczas możemy wręczyć mężczyźnie? Mamy wiele możliwości. Wśród najczęściej wybieranych można wymienić zestawy kosmetyczne, ubrania, gadżety elektroniczne, zestawy kaw, herbat lub alkoholi, a także słodyczy czy karty podarunkowe do ulubionych sklepów. Pamiętajmy, że aby sprawić mężczyźnie radość, nie musimy stawiać wyłącznie na fizyczne prezenty. Dobrym pomysłem jest również to, by świętować Dzień Chłopaka razem, na przykład zapraszając go na kolację, do kina, teatru, na gokarty, mecz czy koncert.