Bridal Fashion & Beauty
fot. mat. prasowe

Bridal Fashion & Beauty — dodaj do ślubnej check-listy!

Niezależnie od tego, czy planujemy wielką tradycyjną imprezę czy małe alternatywne przyjęcie — moda i uroda to tematy, które spędzają nam sen z powiek podczas przygotowań do ślubu. Dlatego warto z wyprzedzeniem poszukać najlepszych rozwiązań. Zwykle szukamy ich w sieci, porównując oferty i czytając opinie. A jakby tak zrobić to na żywo?

Bridal Fashion & Beauty – wydarzenie dla każdej panny młodej

Podczas ślubnych przygotowań warto wybrać się na show Bridal Fashion & Beauty i odkryć gotowe rozwiązania z zakresu mody, stylizacji i wizażu. Spotykamy się kilka razy w całej Polsce!

Kraków:

13.10.2019 r.

12.01.2020 r.

Warszawa:

27.10.2019 r.

26.01.2020 r.

Gdańsk:

10.11.2019 r.

16.02.2020 r.

Bridal Fashion & Beauty – pokazy mody i spotkania z projektantami

Podczas wydarzenia zobaczymy pokazy mody z najnowszymi kolekcjami sukien. Pojawią się klasyczne wzory, najczęściej wybierane modele, a także śmiałe i nowoczesne rozwiązania, najnowsze wzornictwo i unikatowe dodatki. A w specjalnej strefie mody ślubnej spotkamy projektantów i stylistów z całej Polski. To doskonała okazja do rozmowy z ekspertami w tej dziedzinie. Dlaczego warto się z nimi spotkać? Przed ślubem pojawia się wiele dylematów i wątpliwości. Rozwiejmy je z pomocą najlepszych doradców!

Nie tylko suknia ślubna

Choć to właśnie suknia ślubna nadaje charakter naszej stylizacji Tego Dnia, niezmiernie ważne są pozostałe aspekty wyglądu panny młodej! Doskonale zdają sobie z tego sprawę organizatorzy Bridal Fashion & Beauty, którzy dodatkowo zebrali dla nas zespół wizażystów, fryzjerów i projektantów biżuterii. Dzięki temu jednego dnia odkryjemy idealny makijaż ślubny czy wymarzoną fryzurę, a następnie zestawimy je z krojem sukni i fasonem butów. Ale to nie wszystko. Imprezie towarzyszyć będą wydarzenia dodatkowe: strefa VIP Lounge ze specjalnymi bonusami dla panien młodych, konkurs Miss Welonu oraz Targi Młodej Pary z wieloma atrakcjami na miejscu! Wszystkie będziemy mogły poczuć się tak wyjątkowo, jak w dniu swojego ślubu!

—————

Bridal Fashion & Beauty

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie powstałe z myślą o każdej pannie młodej! Bridal Fashion & Beauty to miejsce spotkań projektantów mody ślubnej, stylistów, wizażystów i oczywiście — narzeczonych. Czeka na Was wiele atrakcji: pokazy mody ślubnej, prelekcje specjalistów, konsultacje ze stylistami i spotkania z najlepszymi projektantami z całej Polski! W strefie mody ślubnej panie znajdą wszelkie dodatki do swojej weselnej stylizacji. Dzięki temu jednego dnia odkryjemy idealny makijaż ślubny czy fryzurę, a następnie zestawimy je z krojem sukni i fasonem butów. Ale to nie wszystko. Imprezie towarzyszyć będą wydarzenia dodatkowe: strefa VIP Lounge ze specjalnymi bonusami dla panien młodych, konkurs Miss Welonu oraz Targi Młodej Pary z wieloma atrakcjami na miejscu! Na Bridal Fashion & Beauty wszystkie będziemy mogły poczuć się tak wyjątkowo, jak w dniu swojego ślubu!

Jesteśmy patronem medialnym wydarzenia.