trampki do sukni ślubnej

Suknia ślubna marzeń – 10 najdziwniejszych stylizacji ostatnich lat

Ślub, to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej kobiety. Wszystkie Panny Młode chcą wyglądać tego dnia wyjątkowo sprawiając, że wybrankowi ich serca aż zabraknie tchu. Jak mówi słynne powiedzenie, o gustach się nie dyskutuje, jednak niektóre z przyszłych żon za bardzo wzięły sobie do serca chęć zrobienia iście piorunującego wrażenia na przyszłym mężu i gościach. Zastanawiające jest to, czy zostali oni przy ołtarzach. Przedstawiamy 10 najbardziej zaskakujących sukien ślubnych ostatnich lat.

Suknia ślubna szyta na miarę

Suknia ślubna powinna być indywidualnie dopasowana do każdej z nas. Tutaj w grę wchodzi zarówno sylwetka, jak i motyw przewodni ceremonii oraz typ urody. Nie zawsze w wymarzonej stylizacji wyglądamy urzekająco. Często plany o prostej, skromnej sukience, kończą się na strojnej i rozłożystej. Niemniej, najważniejsze jest to, żebyśmy dobrze się w niej czuły. Komfort w dniu ślubu, to absolutna konieczność. Być może właśnie ten przyświecał poniższym Pannom Młodym w trakcie wybierania stylizacji…

Suknie ślubne – najdziwniejsze modele

ślub
ranker.com

Nie wiemy jaki cel przyświecał Pannie Młodej przy wyborze tej sukni, ani projektantom w trakcie jej tworzenia, ale trzeba przyznać, że efekt jest naprawdę zaskakujący…cel osiągnięty?

para młoda
ranker.com

Tutaj motywem przewodnim jest „artyzm”. Należy trzymać kciuki, aby pogoda w dniu ślubu dopisała…

elegancka suknia ślubna
ranker.com

Ta Panna Młoda ewidentnie lubi się dobrze bawić i nie brakuje jej odwagi. Ciekawe czy wesele było równie „nadmuchane”.

elegancka ślubna suknia
ranker.com

Tutaj mamy minimalizm w pełnej krasie. Prawdziwa Skandynawia…

suknia ślubna księżniczka
ranker.com

Takiej stylizacji nie powstydziłaby się żadna fanka pianki marshmallow, tortów bezowych ani księżniczek Disney’a. To suknia totalna.

brązowa suknia ślubna
styledetails.com

Tak, to jest trawa.

suknia ślubna flaga
styledetails.com

Patriotyzm, to naprawdę bardzo istotna kwestia, więc dyskusja o jego granicach jest często sprawą dyskusyjną i bardzo osobistą. Istnieją jednak momenty, gdy miłość do męża powinna chociaż na chwilę wziąć górę nad umiłowaniem ojczyzny. Widać, nie każdy tak uważa. Chciałoby się powiedzieć: „I nie opuszczę Cię dopóki Ameryka będzie istnieć”…To dopiero amerykański sen.

letnia suknia ślubna
styledetails.com

Być może ta Panna Młoda chce pokazać, że nie zapomniała o niczym nowym, niebieskim i pożyczonym?

śmieszna suknia ślubna
f16dm0568.blogspot.com

To idealna propozycja dla tych, którzy chcą urządzić przyjęcie w kameralnym gronie. Tylko rodzina i kilku przyjaciół . Obsługa jest już zbędna.

śmieszna suknia
akaewn.com

Zastanawiające. Czy motywem było to, że Panna Młoda widziała orła cień? A może wzbija się na ślubie do góry niczym wiatr? A może uważa, że do końca życia będzie już tylko marionetką. Jak sądzicie?