Skuteczny i do tego nieinwazyjny lifting? Koniecznie poznaj SonoQueen!

Czy zdarza ci się spoglądać w lustro i nie widzieć w swoim odbiciu energii, którą niezmiennie czujesz w środku? Zamiast tego pojawiają się zmarszczki, skóra staje się wiotka i bez blasku. Sposobem na to jest zabieg nieinwazyjnego liftingu, który specjaliści z warszawskiej Kliniki Miracki przeprowadzają przy pomocy urządzenia SonoQueen. Już nie musisz bać się bólu czy podrażnień – możesz teraz odmłodzić swoją skórę w całkowicie komfortowy i szybki sposób!

Skórze na pomoc

Któż nie chciałby mieć gładkiej i jędrnej skóry przez całe życie? Niestety, wraz z upływem czasu traci ona swoją elastyczność, pojawiają się zmarszczki wokół oczu i ust, a wiotka staje się nie tylko skóra twarzy, lecz także ramion, ud czy pośladków. Dostępnych jest oczywiście wiele metod pozwalających zredukować skutki uciekających lat, zarówno tych chirurgicznych, jak i o wiele mniej inwazyjnych. Jedną z nich jest urządzenie zdobywające szczyty popularności wśród pacjentów, ale nie ma się co dziwić, SonoQueen przynosi bowiem znakomite efekty. Jego działanie bazuje na technologii HIFU, która wykorzystuje ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, co daje intensywny efekt liftingu. Jak dokładnie wygląda cały proces i czego można się po nim spodziewać?

Lifting na miarę XXI wieku

Przede wszystkim należy podkreślić, że zabieg dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb każdej z osób. Pozwala na to nie tylko profesjonalna opieka, lecz także samo urządzenie, co podkreślają eksperci z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy na co dzień wykonują lifting SonoQueen. Głowica maszyny posiada specjalne kartridże, które umożliwiają dopasowanie głębokości działania fal w zależności od obszaru, jaki poddany jest zabiegowi. Przykładowo na twarz może być to 2,00-4,5 mm, a na inne części ciała 6,00 mm.

To istotne, ponieważ w różnych częściach ciała skóra ma inną grubość, a wiązka ultradźwiękowa może wniknąć nawet do trzech jej warstw. Przenika do skóry właściwej, tkanki tłuszczowej oraz powięzi mięśniowej. Skutkuje to pobudzeniem procesów regeneracyjnych, a rozgrzanie tkanki rozpoczyna m.in. naprawę włókien kolagenowych oraz intensywny wzrost elastyny. To właśnie te białka umożliwiają ciału utrzymanie jędrności, gładkości i młodego wyglądu. Co więcej, w trakcie terapii rozbijane są także komórki tłuszczowe, co pomaga np. w walce z podwójnym podbródkiem.

Zabieg SonoQueen w skrócie

  • Daje fantastyczny efekt liftingu;
  • można przeprowadzić go na wielu obszarach ciała (nie tylko na twarzy);
  • czas jego trwania jest krótki – od 30 minut do godziny;
  • nie jest potrzebna rekonwalescencja;
  • nie jest bolesny, nie ma potrzeby znieczulenia;
  • nie jest inwazyjny, jak np. metody chirurgiczne;
  • zabieg wykonywany jest przez lekarza;
  • efekt widoczny jest już po 1 zabiegu, jednak dla jeszcze bardziej spektakularnych rezultatów eksperci polecają wykonanie serii 2-3 sesji.

Młodość, moc, energia

Rzeczywiście od razu po wyjściu z gabinetu widać, że skóra jest znacznie bardziej napięta i jędrniejsza. Warto jednak pamiętać, że aktywowane zostały procesy, które naturalnie muszą po prostu chwilę potrwać. Dzięki temu rezultaty będą mogły stopniowo narastać, a pełnię efektu terapeutycznego będzie można zobaczyć po około 3 miesiącach.

Pozostając jednak przy momencie opuszczenia gabinetu tuż po wykonanym zabiegu, nie musimy obawiać się o konieczność uciążliwej rekonwalescencji. Od razu możemy wrócić do codziennych obowiązków, co nie jest bez znaczenia we współczesnym, zabieganym świecie. Na naszej skórze nie pojawią się przy tym żadne blizny, uszkodzenia czy strupki, ponieważ wszystko to, co wpływa na skuteczność terapii, dzieje się pod jej powierzchnią. Wnętrze pracuje zatem na efekt wizualny – aby twoja skóra odzyskała młodość!

Chcesz wiedzieć więcej o zabiegu liftingującym i samym urządzeniu SonoQueen? Sprawdź na stronie warszawskiej Kliniki Miracki: https://klinikamiracki.pl/sono-queen/