Only eco

Noworoczny konkurs z marką Only Eco – wygraj produkty, które pokochasz od pierwszego użycia

Startujemy z noworocznym konkursem, tym razem we współpracy z marką Only Eco. Mamy dla Was wysokiej jakości produkty, które na pewno pokochacie od pierwszego użycia. Ciekawe jesteście o jakie chodzi i co zrobić, aby je wygrać? Już tłumaczymy.

Noworoczny konkurs z marką Only Eco – nagrody

Jest o co powalczyć. Do wygrania są zestawy ufundowane przez markę Only Eco. Nagrodzimy nimi 3 osoby.

W ich skład wchodzą:

  • Płyn do mycia warzyw i owoców – skuteczny i w 100 proc. bezpieczny koncentrat do codziennego mycia warzyw i owoców. Zmywa z powierzchni skórki brud, naturalne woski, nawozy oraz niebezpieczne dla zdrowia związki chemiczne, takie jak pestycydy, herbicyty, konserwanty i metale ciężkie. Nie zmienia smaku i zapachu warzyw i owoców. Natychmiast spłukuje i nie zostawia filmu na powierzchni skórki.
  •  Płyn do mycia naczyń hipoalergiczny – jest wydajny, skuteczny i w 100 proc. bezpieczny. Idealny do czyszczenia szkła, plastiku, ceramiki, telefonu i naczyń ze stali nierdzewnej. Formuła hipoalergiczna idealna dla osób o delikatnej i wrażliwej skórze ze skłonnością do alergii.
  •  Kamień i rdza – skoncentrowana formuła do skutecznego oczyszczania kamienia i rdzy. Idealna do mycia armatury łazienkowej, kabin prysznicowych, wanien, umywalek, płytek ceramicznych oraz muszli klozetowych. Natychmiast usuwa wszelkie zanieczyszczenia organiczne i mineralne, wykazuje działanie antybakteryjne oraz jest łagodny dla czyszczonych powierzchni (pielęgnuje je i zabezpiecza).

Noworoczny konkurs z marką Only Eco – zasady

Only eco

Aby wygrać powyższy zestaw wystarczy, że w komentarzu udzielicie odpowiedzi na pytanie: „Napisz kilka słów jak dbasz o ekologię w swoim domu”. Autorów najciekawszych wypowiedzi nagrodzimy produktami, które na pewno na stałe zagoszczą w Waszych domach. Gwarantujemy, że nie będzie jednorazowa przygoda :).

Konkurs rozpoczyna się 18 stycznia i potrwa do 15 lutego do godziny 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi  16 lutego.

Regulamin naszego konkursu znajdziecie TU>>>>

Zapraszamy do wzięcia udziału!