Joanna Krupa

Joanna Krupa – o kogo jest zazdrosny jej mąż?

Modelka po raz pierwszy od dawna poczuła, że jej mąż jest zazdrosny. Obiektem zazdrości ostatnio był Gerard Butler, którego Joanna Krupa niedawno poznała. Jej zdaniem gwiazdor filmu „300” jest bardzo przystojnym mężczyzną. 

 

Joanna Krupa poślubiła biznesmena Romaina Zago w czerwcu 2013 roku. Gwiazda twierdzi, że stanowią zgodne małżeństwo, które szybko rozwiązuje wszelkie problemy. W ich związku nie ma także zazdrości, przynajmniej ze strony męża modelki. Zdarzają się jednak momenty, gdy Romain Zago okazuje swoje niezadowolenie z kontaktu żony z innymi mężczyznami.

Na przykład taki Olivier Janiak czy ten nowy Superman, jakby taki facet mnie podrywał, czy bym była za miła, flirtowała z nim, to wtedy wiadomo, by była zazdrość – mówi Joanna Krupa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Modelka dopiero od niedawna zauważa oznaki zazdrości ze strony męża. Związane jest to z osobą jej nowego przyjaciela, aktora Gerarda Butlera, którego poznała na imprezie z okazji Halloween. Zdaniem Joanny Krupy odtwórca roli Leonidasa w filmie „300” jest bardzo przystojnym mężczyzną.

Romek bardzo był zazdrosny i mówi: tylko nie myśl, że pójdziesz z nim na kolację czy na lunch, nawet jako przyjaciel – mówi modelka.

Gwiazda podkreśla, że mąż nigdy nie obraża się na nią, lecz wprost mówi o swoich odczuciach. Nie ma więc między nimi cichych dni lub kłótni z powodu zazdrości.