ksiazki kryminalne

Kręcą Cię kryminalne historie? Wsłuchaj się w świat grozy

Kiedy świat kręci się wokół prozaicznej codzienności i pracowitej rutyny, umysł zawsze szuka odskoczni. Dla jednych najlepszą okażą się regularne zajęcia zumby, dla innych będzie to ulubiony serial i czekolada, a kolejna grupa wybierze wieczór z książką. Zmęczone po ciężkim dniu oczy nie zawsze jednak chcą współpracować, zwłaszcza, gdy mamy ochotę poczytać w łóżku i jedynym źródłem światła okazuje się słaby blask nocnej lampki. W takich sytuacjach łatwo o frustrację, ale nie tym razem. Głównie dlatego, że Storytel oferuje coś, co z łatwością omija wszystkie przeszkody.

Pożegnanie z nudą – dreszczyk w wersji audio

Platforma Storytel, jako jedna z największych wirtualnych bibliotek, posiada w swoich zbiorach ogromne ilości ebooków i audiobooków, dostępnych od ręki, w ciągu paru sekund. Kilkoma kliknięciami przeniesiemy się więc do świata nikczemnych łotrów, wspólnie z bohaterskim detektywem będziemy ścigać tajemniczego mordercę czy ronić łzę wzruszenia przy lekturze tkliwych romansów. Wiele jednak wskazuje, że to właśnie kryminały cieszą się największą popularnością, zwłaszcza w przypadku pań.ksiazki kryminalne

Fankom gatunku pewnikiem nikt Remigiusza Mroza przedstawiać nie musi. Barwne porównania, wartko prowadzone historie i ciekawie zarysowane charaktery to znaki szczególne większości tytułów tego zdolnego pisarza. Storytel doskonale zna jego potencjał, dlatego pośród swoich cyfrowych półek umieściło wiele jego publikacji, w tym najnowszą część serii o Gerardzie Edlingu. „Ekstremista” łączy w sobie wszystkie przymioty poprzednich książek, dodając na tym etapie nutkę magicznej energii. Tytuł jest gwarancją udanego wieczoru, pod warunkiem, że mamy gdzie wygodnie się rozsiąść, aby skutecznie wgryźć, a raczej wsłuchać się w historię.

ksiazki kryminalne

Światowe hity i audiobooki z polskiego podwórka

Cyfrowe wersje książek radzą sobie wśród czytelników coraz lepiej. Również ci, którzy długo opierali się przed tak odmienioną formą ulubionej rozrywki, powoli odkrywają jej niezaprzeczalne uroki. Każda zapracowana, żyjąca w ciągłym pędzie kobieta, doskonale wie o tym, jak cenne są chwile tylko dla siebie. A tak niewiele ich przecież jest. Audiobooki otwierają przed czytelnikiem zupełnie nową furtkę, jaką jest podwójny relaks. Dzięki nim możemy cieszyć się kilkoma przyjemnościami jednocześnie, ponieważ ręce wciąż pozostają wolne, a przemieszczania się nie utrudnia trzymana w nich książka. Tym sposobem czytać można dosłownie wszędzie, bez zbędnego balastu, bo w jednym, małym urządzeniu mamy bibliotekę z całego świata.

Wspomniane wcześniej kryminały lubią pojawiać się w seriach. Nie inaczej jest z „Amokiem”, czyli finalną częścią bestsellerowej trylogii Izabeli Janiszewskiej. Pełna autentycznego mroku historia wciąga czytelnika w labirynt makabrycznych zdarzeń, które nijak nie chcą ułożyć się w całość. A przecież wyjaśnienie gdzieś tam drzemie, czeka cierpliwie na odkrycie. Czy uda się to dociekliwej reporterce Larysie? A może ubiegnie ją komisarz Wilczyński? Pewne jest tylko to, że Dworzec Centralny jeszcze długo nie pozbędzie się swojej niechlubnej sławy. Dobitnie daje o tym znać Filip Kosior – najjaśniejsza gwiazda spośród genialnych lektorów platformy Storytel. A kiedy już zakończy się dzień pełen wyzwań, doskonałym remedium na klejące się oczy jest kolejna czytana przez niego perełka…